Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Films, TV & Radio (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   3FM: Welke frequentie??? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=824607)

Mr.Oizo 29-04-2004 21:45

3FM: Welke frequentie???
 
Hallo, ff een kort vraagje. Morgen heb ik eindelijk een vrij daggie, Koninginnedag, maar overdag ga ik niets vieren. Ik heb gehoord dat de DJ van mijn stamkroegje (die daar overigens stopt :( ) nu een radioprogramma presenteert op 3FM. Dat wil ik eens ff gaan luisteren. Maar nu weet ik dus niet op welke frequentie 3FM zit.

Ik loop weken al stage, maja das bij een radio- en televisiezender en daar MOET je wel tijdens het werk alleen die zender op hebben staan, dus je mag nooit een andere zender daar op hebben zoals 3FM of Yorin FM of ID&T of Radio 1. Maja nu ik een vrij dagje heb... wil ik dus ff een paar uurtjes iets anders luisteren... het programma van die DJ dus hehe. :D

Maar goed, om een lang verhaal kort te maken, wie weet de frequentie van 3FM zodat ik niet steeds morgen hoef te zoeken, wat me al heel veel tijd kost???

Pebbles 29-04-2004 21:54

Op www.3fm.nl staat het zeker wel denk ik :)

Freshh~ 29-04-2004 22:39

Frequentie kan je hier zoeken... :)

Mr.Oizo 30-04-2004 16:48

Sorry :bloos: daar had ik zelf ook wel op kunnen komen ;)
Verdurrie, vandaag vergeten te luisteren, dan maar volgende week woensdag, dan heb ik ook vrij :)
En ik zie nu pas op de site van die DJ dat hij het niet op 3FM presenteert, maar op Falcon Radio. :o:rolleyes: Sukkel dat ik ben haha :D

Voor mensjes die het toch willen weten: 3FM: 103.9 FM (in Limburg dan) en Falcon Radio: 94.3 FM (ook in Limburg, rest van het land weet ik niet)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.