![]() |
Geen titel. (Nog niet :) )
Heb een beetje lopen krabbelen en dit is wat er is uit gekomen.
Masker op, lach er in, 'weer een grijns op je gezicht' Verwarm je buiten, verniel je binnen. was het zo niet hoe het hoort? Je eigen leven, jouw gedachten, eigenhandig de grond in geboord. '..tot bloedens toe, het voelde goed.' Stoorzender in je eigen hoofd. 'Schakel om, want hoe het daar zit gaat de buitenwereld niets aan.?' Verdwaald in je eigen hoofd, je hebt het gedaan. 'Hey klootzak hoe is het nou met jou? 'Jah goed.' -- Jeffrey. |
apart maar heel goed (y) (y) (y)
|
Dit vind ik wel een van de mindere die ik van je gelezen heb. Het doet me niks, de stukjes tussen aanhalingstekens vind ik vervelend, ik had liever gezien dat je voor een vorm gekozen had, nu schommel je een beetje tussen een beschrijvend gedicht en een soort van dialoog achtig iets.
|
ik vind m wel goed moet ik zeggen, vooral de inhoud spreekt me erg aan, echt goed verwoord. je hebt inderdaad niet voor een duidelijke structuur gekozen, maar mij stoorde dat niet, ook het afwisselen van dialoog en beschrijving vind ik behoorlijk geslaagd.
je eind is echt perfect. vraagje: 'weer een grijns op je gezicht' waarom heb je dit tussen aanhalingstekens gezet? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:04. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.