![]() |
Virusen?
Volgens de gratis virus-trial-versice-scanner die ik kreeg toen ik AG downloade, heb ik 2 virussen. Maar om ze te deleten moet je geld betalen, dus..
Nu vroeg ik me af. Zijn de volgende virussen schadelijk? C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\S1SJW3WN\startnow[1].js is infected with Trojan.AppActXComp C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\S1SJW3WN\startnow[2].js is infected with Trojan.AppActXComp C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\KHYN8TYN\startnow[1].js is infected with Trojan.AppActXComp C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\C9KZSZCB\counter[1].js is infected with Trojan.Seeker C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\N7LJB90W\startnow[1].js is infected with Trojan.AppActXComp En, mag ik die bestandjes gewoon van m'n PC af gooien? |
Naar ik weet kan je temporary internet files zonder pardon weg flikkeren.
|
In principe zou je die bestandjes zo moeten kunnen deleten. Wel is het zo dat windows af en toe nogal moeilijk doet bij het verwijderen van bestanden uit die submappen (het zijn nl. verborgen mappen). Verwijder ze iig als IE uit staat.
|
Thank you.
DEL DEL DEL! |
extra>internet opties>tijdelijke bestanden verwijderen
en zo heel schadeljk zijn ze waarschijnlijk niet; want waarschijnlijk zijn ze al uitgevoerd |
Start opnieuw op in MS-DOS modus en doe gewoon deltree C:\Windows\Tempor~1 ... (of iets in die richting)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:20. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.