![]() |
Hoe kom je snel een griep door?
Ik heb sinds van t weekend al buikpijn en duizeligheid, ook was ik heel misselijk en ik heb op onmogelijke plaatsen spierpijn en zo. Ook heb ik constant kramp in m'n spieren.
Nou zei ik dat vandaag tegen m'n psychiater (ik was daar toevallig voor gesprek), ik was namelijk bang dat het allemaal spanningen waren en ik zat me al af te vragen waar die vandaan moesten komen. Maar ik had alle kenmerken van de griep die op dit moment heerst. Nu blijft een gripe bij mij echt weeeeeeeeekenlang hangen (tenminste, die griep van de winter), maar ik ben nog net niet te ziek om in bed te liggen. Ik schommel er altijd tussenin wat ook weer vermoeiend is. Nou heb ik een vraag he, hoe kom je nou het snelst van die griep af? Want ik word dat ziek zijn een beetje zat en zo. |
Bij mij helpt een dagje thuis zijn en niets doen heel goed, lang uitslapen, lekker de hele dag je eigen gang gaan en de dag er na voel ik me wel weer iets beter. :)
|
veel fruit eten
en veel drinken en natuurlijk de gebruikelijke medicijntjes :o |
Een dagje thuis zitten, heel veel slapen, veel drinken en veel fruit eten helpt bij mij meestal wel.
|
Buiten zitten is ook zeker een aanrader, buitenlucht en zon doet meer goed dan je denkt. Pak een stuk fruit en een boek - als lezen gaat, discman is ook een optie - en plof je in de tuin !
|
Zorgen dat je voldoende drinkt (ik heb dan altijd de neiging bijna niets te drinken, maar dat is dus heel slecht) en verder gewoon goed uitrusten etc.
|
Citaat:
Citroengrog: ( da's echt de NUKE onder de griepmiddeltjes) nodig : 2 citroenen 1 sinaasappel (citroen)brandewijn (stroh) rum thee honing pers de citroenen en de sinaasappel uit.. doe daar bij 1 glaasje brandewijn en een half glaasje rum giet hierop hete thee ongeveer dezelfde hoeveelheid als er al in zit.. en doe er 'n flinke lepel honing bij warm ( heet) drinken voor dat je gaat slapen en goed onder de wol kruipen .. volgende dag ben je drijfnat .. maar wel beter.. meteen onder de douche en schoon bedde goed erop zodat alle ziektekiemen weg zijn .. |
Het lijkt me sterk dat je echt griep hebt.. voor zover ik weet is er nu geen griep epidemie in Nederland, die komen altijd in de herfst/winter even langs..
Nouja.. vroeg in het voorjaar kan ook, maar de kans is groot dat het wat anders is dan standaardgriep.. Ohja, als het wel griep is is er helaas niets wat je eraan kan doen, extra vitamine c ofzo is absoluut niet zinvol aangezien je al voldoende hoort te krijgen uit je normale voedsel, er is niets waardoor je sneller beter wordt.. Het enige wat je kan doen is de symptomen bestrijden, zoals een paracetamol tegen de koorts :) |
Zorgen dat je gezond eet, als je dat niet al deed, en je lichaam niet te veel blootstellen aan dingen die het kwetsbaarder maken; dus niet de kou in, niet te hard inspannen, etc. En op tijd naar bed :)
|
wel je bed in gaan, fruit eten, heel veel water en sap drinken, rustig aan doen, thuisblijven, apsirines nemen, warme douche. zoiets?
|
Je kan de volgende kruiden plukken en drogen en daar thee van maken: (ik heb de latijnse naam er ook bij gedaan)
- Achillea millefolium Duizendblad - Borago officinalis Bernagie - Echinacea Rode zonnehoed - Eucalyptus globulus Eucalyptus - Lavandula Lavendel Als je er thee van gemaakt hebt moet je het drinken met een een lepel honing erin. Dat moet je een paar dagen drinken en dan is de griep weg. Oja je gaat er wel flink van zweten. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Hoeveel fruit/vitaminen en weet ik wat je allemaal ook eet/drinkt, een griep duurt meestal (gemiddeld) 8 dagen. Kun je weinig aan doen.
Het enige wat je kunt doen is het jezelf zo makkelijk mogelijk maken. :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.