Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2004 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Normering examens (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=852024)

Stefanie 26-05-2004 16:39

Normering examens
 
Komt het vaak voor dat de normering erg wordt verhoogd als er bijvoorbeeld veel klachten zijn ofzo?

Weet iemand welke normering ze vorig jaar voor geschiedenis (havo) hadden?

Ik zit namelijk heel erg met gs en ben bang dat er heel streng wordt gerekend waardoor ik een onvoldoende heb.

Rosaatje 26-05-2004 16:40

Kan, hoeft niet, of het veelvoorkomend is weet ik niet.

luchtballon 26-05-2004 16:40

zijn al 2 topics over :
N-factor en nog eentje maar ik weet niet welke.

Voor GS is de vraag over NVSH een standaard punt erbij omdat hij fout was... en verder als het examen erg moeilijk is wordt de normering verhoogd.

Stefanie 26-05-2004 16:41

Citaat:

luchtballon schreef op 26-05-2004 @ 17:40 :
zijn al 2 topics over :
N-factor en nog eentje maar ik weet niet welke.

Voor GS is de vraag over NVSH een standaard punt erbij omdat hij fout was... en verder als het examen erg moeilijk is wordt de normering verhoogd.

Maar hoeveel dan ongeveer, veel hoger dan 0,5 of niet?

Balance 26-05-2004 16:42

Deze topic gaat ook al over normeringen, dus daar mag je het even in vragen.

Maar om ook nog antwoord te geven op je vraag: het is niet de kwantiteit die telt, maar de kwaliteit.

Al komen er dus 10000 klachten binnen over geschiedenis die niet echt ergens op gebaseerd zijn, dan kan de normering gewoon gelijk blijven.
Maar komen er 500 klachten binnen over iets waarvan het CEVO vindt dat het gegrond is dat ze erover klagen, dan kan het zijn dat ze de normering iets aanpassen. Reken niet op veel; het gaat dan om een tiende ofzo.

En de gemiddelde normering bij geschiedenis is geloof ik 0,8 of 0,9. Ik zou dus van zoiets uitgaan (of misschien 1.0), maar niet veel hoger.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.