![]() |
Minister van Hoeven zwaar onder vuur
De Kamer heeft een anonieme brief ontvangen van enkele ambtenaren op het onderwijsministerie. De brief meldt dat de topambtenaren 'graaien', zichzelf salarisverhogingen, onkostenvergoedingen en bevordingen toekennen zonder dusdanig geautoriseerd.
Minister van Hoeven wist (uiteraard) van niets en VVD sprak al over 'strafgerechtelijk onderzoek' en 'onmiddelijk ontslag', PvdA was ook niet te vinden aan de gematigde kant. CDA, de partij van de minister, noemde het 'verontrustend'. PvdA zei ook dat 'de incidenten mevrouw van Hoeven inhalen'. De minister heeft deze week ook aan de Kamer verteld dat de door haar 199 toezeggingen er nog niet de helft zijn uitgevoerd. Wat vinden jullie er nou van? Het blijkt dat er ernstige wandaden heersen op het ministerie, welke gevolgen heeft dat? |
Er was ook al ruzie over het kiesstelsel! Ik hoop dat het einde van dit kabinet nabij is, zodat we eindelijk opnieuw naar de stembus kunnen en hopelijk Job Cohen als nieuwe premier kunnen kiezen in een coalitie van PvdA, SP, PvdD en GL! (Of droom ik nu? :D)
|
Citaat:
|
"De brief meldt dat de topambtenaren 'graaien', zichzelf salarisverhogingen, onkostenvergoedingen en bevordingen toekennen zonder dusdanig geautoriseerd. "
dit gebeurt dagelijks zulke praktijken zonder dat men het daadwerkelijk weet |
Citaat:
|
Whahaha, hahahahaha, oh fucking kidding me :D
Een kabinet van PvdA, GL en SP, dan emigreer ik meteen. Dan kan elke forummer hier die studeert ook meteen wel stoppen, want dan verdient straks iedereen het salaris van een vuilnisman (en ís iedereen vuilnisman). Dus laten we dat maar niet doen (y) Het is natuurlijk belachelijk, maar ik denk niet dat je minister Van der Hoeven hier zelf een verwijt van kunt maken. Zij is natuurlijk niet op de hoogte geweest van die praktijk. De ministeries zijn zo omvangrijk en bureaucratisch, dat zich daar dingen voordoen die geheel zelfstandig gebeuren (op instigatie van top-ambtenaren) en die zich volledig aan het oog van de minister onttrekken. Natuurlijk kun je brullen om nieuwe verkiezingen, maar je moet je afvragen wat beter is: deze bende proberen op te ruimen, of een nieuwe bende creeëren (waarin het land ongeveer een jaar niet of nauwelijks bestuurd wordt) door het kabinet te laten vallen en verkiezingen uit te schrijven. Als er nu verkiezingen komen weet je zeker dat er weer een CDA-VVD-nogwat kabinet komt. Er is namelijk gewoon niet genoeg eenheid in het linkse kamp (en die is er ook nooit geweest) om tot een linkse regering te komen. En dat is maar goed ook. Je moet wel mensen in de regering hebben die een beetje nadenken, en daar hoort de SP dus niet bij. |
Citaat:
|
Citaat:
Wat voor verhaal hij te horen kreeg was niet normaal meer, die bitch was echt voor duizenden euros aan het zakkenvullen geweest en vond dat de normaalste zaak van de wereld omdat de andere mensen en ambtenaren dat ook allemaal kregen en deden. Dit was een dag voordat dit allemaal in het nieuws kwam. Volgens mij is mn vader nog steeds shocked :D |
Citaat:
|
Dat heeft niks met de VVD te maken, maar alles met nadenken en gewoon zien wat er gebeurt. De VVD ziet ook niet wat er gebeurt, alleen laat zich in haar duisternis leiden door andere ideologiëen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Trouwens, over die eenheid; Bos is wel een behoorlijk linkse rakker he... |
Nare man heeft gelijk hoor
We emigreren wel samen! :P Dat is echt het einde van onze maatschappij, van die soppige partijen die alles lekker uitplaten en uitvlakken en nonvaleurs groen licht geven. |
Citaat:
|
Een coalitie met de SP is niet realistisch, omdat zij bij uitstek een oppositiepartij zijn.
PvdA/D'66/GL lijkt mij prima, maar dat haalt hoogstwaarschijnlijk onvoldoende zetels. |
fuck politics
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.