![]() |
uefao cup (ofzeuw)
wat is dat nou eigenlijk...
en wat gebeurt er nu verder met ajax nu ze kampioen zijn? |
Feyenoord is gewoon Uefa kampioen. Ajax is Nederlands kampioen. En ofwel Ajax ofwel Utrecht wint de Nederlandse Beker.
|
Ter aanvulling: Ajax en PSV spelen straks in de Champions League, Feyenoord in de voorronde van de CL; Heerenveen, Vitesse en FC Utrecht in de Uefa.
|
De UEFA-cup. Is dus een beker voor teams die in eigen land net niet de CL gehaald hebben. Ook teams die derde eindigen in de 1e ronde van de CL mogen er heen.
Volgend seizoen, half (19) Augustus meen ik, Spelen Feyenoord en de winnaar van de CL (real of leverkusen) tegen elkaar om de Europese Supercup. Verder is Feyenoord rechtstreeks geplaats voor de UEFA-cup. Maar dat gaat niet op want ze spelen al vrCL. Als je die verliest kom je ook automatisch in de UEFA-cup. |
Ajax speelt nu, net als PSV, zeker CL. Bovendien spelen ze tegen Utrecht om de Nederlandse Supercup. Ook al ze zelf de Amstelcup winnen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.