Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Versneld havo(in één jaar) na afronding van mavo(vmbo't diploma) (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=863015)

white rabbit 07-06-2004 14:14

Versneld havo(in één jaar) na afronding van mavo(vmbo't diploma)
 
Ik vroeg me af of havo in één jaar te doen is als je van vmbo't afkomt.Ik ben er in ieder geval zeker van dat ik havo wil doen , maar op de vavo waar ik me heb aangemeld raden ze je havo in één jaar sterk af als je van vmbo't komt.

Iemand hier ervaring mee ?

Andijvie 07-06-2004 14:24

Een vriendin van me heeft het via zo'n Vavo geprobeerd, maar heeft het uiteindelijk toch in 2 jaar gedaan. Eerst de verplichte vakken, toen de profielvakken en een keuze vak. Ik zou het ook in 2 jaar proberen, als ik jou was.
Je kan ook naar een normale middelbare school (dus geen vavo) en daar in de vierde instromen. Scheelt zeker in het geld, en verder zal het niet veel verschillen van een Vavo (alleen meer mensen van jouw leeftijd).


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.