![]() |
Oh liefde!
Ik heb een vriendin en een geliefde in een. Ik ben 15 en zij is 18 en dat is wel cool vind ik en leuk om te vertellen aan sommige mensen. Ik ben ongelooflijk blij met haar. We knuffelen elke dag een paar uur en ik heb met haar mijn eerste (sociale) seksuele ervaringen meegemaakt en ik geniet er van (zij ook natuurlijk).
We vinden het heerlijk om elkaar liefde te geven en van elkaar te mogen ontvangen. We kunnen veel van elkaar leren en we maken elkaar zielsgelukkig. Als ik aan haar denk (komt vaak voor) en ze is er niet dan knijp ik mijn vuisten samen van geluk en verlangen. Ik hou van haar en zij van mij en we vertellen elkaar telkens weer nieuwe dingen over elkaar en over ons eigen leven. Alles is lichter geworden nu ik haar heb en mijn hart loopt over als ik haar voor me zie. ECHT HEERLIJK!! Natuurlijk heeft het meerendeel van jullie dit al meegemaakt maar ik moest het even kwijt. Misschien heb ik bij een paar van jullie wel wat nostalgische gevoelens verwekt...dat zou mooi zijn! xxx-een verliefde BOYwith-light |
nou echt helemaal geweldig :rolleyes:
|
Das uuuh geweldig jongen. weet eigenlijk niet wat ik nog verder aan toe moet voegen.
Heb een gelukkige en sappige relatie verder ;) Groetjes Louis |
Gefeliciteerd :)
Maar ik denk niet dat dit hier hoort |
:confused:
|
Blij voor je:p
|
flikker toch op met je gezwets bahh blerggg en die meid moet wel zielig zijn om met een gozer van 15 te gaan terwijl ze zelf 18 is. :cool:
|
jongentje van 15 is (waarschijnlijk) wel 'volwassener' dan jij Squall :D
|
Citaat:
|
'k vergleek de posts [ook van andere topics] van Squall ook meer met de topic-starter. Jongentje van 15 is gewoon hevig flieft als je et mij vraagt, en ja, ie kicked idd ook op et feit dat z'n vriendinnetje 18 (dus ouder) is.
En nou ja, een iets vriendelijke reply van Squall zou geen kwaad kunnen... :/ |
Citaat:
|
Slot z.s.m.
|
Leuk. Maar als ik goede seks heb gehad heb ik ook echt geen behoefte om dat hier neer te zetten.
|
Hoe lang zijn jullie samen?Weten je ouders hiervan?
|
sorry , aan mededelingen hebben we nix dus daarom t slotje
have fun :) Chanel |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.