![]() |
dieet om aan te komen
Ik ben te dun. Veel mensen zijn jaloers om mijn figuurtje, maar ik heb liever wat meer vet op mijn heupen.
Heeft iemand nog een soort dieet om aan te komen of in ieder geval een tip? Dank u ________________ |
Je bent pas 14. Ik raad je aan om je hier nu niet druk om te maken. Als jij 18 bent, heb je een prachtig figuur. Terwijl al die meiden met "wat vet op hun heupen", zichzelf dan te dik vinden :p
Echt serieus, dat vet komt er vanzelf. Het is in ieder geval onverstandig om veel vet te eten etc, omdat dat ontzettend slecht voor de rest van je lichaam is. |
Verantwoord aankomen kan je doen mbv een diëtiste; stap
eens naar de huisarts toe, zou ik zeggen. En misschien heb je hier iets aan; Citaat:
|
ik ben ook nogal dun en ik eet vrijwel alles, fruit heb ik nog nooit van gehoord (jah heel slecht maja). Neem elke dag wel iets van chocola of koek als tussendoortje, eet assosiaal veel brood (9 sneeen met paste :eek:) en ik kom niet aan. Je bent gewoon nog in de groei en zodra dat ophoud kom je waarscheinlijk vanzelf aan.
|
Als je gewoon aan de dunne kant bent, dan kom je idd vanzelf nog wel aan als je 'uit de groei' bent. Als je echt serieus ondergewicht hebt, dan is de enige oplossing gewoon veel eten, zo veel als je op kunt en dan nog een beetje, en niet te zuinig zijn met vetten en suikers.
Toen ik aan moest komen (van de schoolarts, ik woog 38 kilo) at ik als ontbijt twee borden brinta met elk 50 g brintapoeder en 2,5 dl volle melk, en een eetlepel suiker en wat kaneel, en een glas sap tussendoor 2 st fruit en 2 boterhammen met meestal chocopasta, en een flesje ranja als lunch 6 boterhammen met vleeswaar en roomboter en een pakje sap tussendoor twee boterhammen met gebakken ei en 1 a 2 boterhammen met chocopasta, en een koek, en een beker volle melk bij het avondeten 4 opscheplepels groente, 4 a 5 opscheplepels aardappels/rijst/pasta, gewoon een stukje vlees of vleesvervanger, en water na het eten een toetje, later nog een koek en een boterham, en wat glazen sap of ranja Ik heb geen idee of dit de meest efficiënte manier is, want ik heb geen diëtiste bezocht en kreeg van de schoolarts alleen het advies om 'zo veel mogelijk' te eten; ik kwam hiermee in minder dan een jaar 12 kilo aan. Ik was toen 14/15 trouwens, en in het begin 1.58, aan het eind 1.62 |
Als ik dat van Quiana lees...
Dat eet ik ook gemiddeld per dag. :s Maar kom nog steeds bijna geen grammetje aan. :p |
Ik denk dat je gewoon moet afwachten omdat je pas 14 jaar oud bent. Je hebt mensen die in de puberteit eerst in de lengte groeien en daarna pas in gewicht toenemen en die zijn dus een poosje best wel heel mager maar je hebt ook mensen die eerst in gewicht toenemen en daarna pas in de lengte groeien en die zijn dan een beetje mollig. Vermoedelijk behoor jij bij die eerste groep en trekt het nog wel weg. Blijf in de tussentijd gewoon goed eten en ga niet overdreven vet eten of veel snoepen.
|
Citaat:
|
:| Net of je zoveel eten op kan eten per dag. Ik vind het wel veel. Waarom eten jullie zoveel :p
|
Citaat:
|
Overloaden, structureel meer eten dan je op kan.
Eet naar believen 6 maaltijden per dag, brood, rijst, pasta, aardappels, eet genoeg vlees, zorg voor genoeg vet, 100 gram per dag lijkt me wel aardig om aan te komen, verder lijkt me niet dat je matig hoeft te zijn met snacks e.d. :p Natuurlijk niet teveel bewegen/sporten/anderzijds inspannen want dat moet je er dan ook weer bij eten :o Als je echt zo'n iel figuurtje hebt lijkt me een schatting rond de 400gram koolhydraten 100 gram eiwit en 100 gram vet genoeg om wat dikker te worden. :) Elke dag natuurlijk welteverstaan :) Maar als je dat schemaatje dat daarnet gepost werd al veel vind, leg je er dan maar bij neer dat je een snel metabolisme hebt, want dat is nog maar bar weinig. |
Je moet je ook bedenken dat je pas veertien bent, sommige meiden komen later in de puberteit dan anderen. Ben je bijvoorbeeld al ongesteld, en zo ja, al lang? Als je nog niet zo lang ongesteld ben of nog helemaal niet, dan is er een grote kans dat dat vet nog komt. Dat is namelijk typisch iets dat in de puberteit ontstaat. Dus denk goed na voordat je jezelf dik gaat eten, zometeen heb je over twee jaar last van overgewicht.
|
Citaat:
|
Thnx voor jullie tips, maar ff wat opheldering. Ik ben geen gratenpakhuis hoor. Ik weeg op dit moment 47 kilo en ben 1,60 meter. Dat is niet overdreven weinig en ik heb zeker geen eetstoornis! Ik zou niet weten hoe ik dat allemaal op zou moeten krijgen.
Het is btw ook wel een beetje mijn bouw hoor, mijn vader en opa hadden precies hetzelfde en ik heb een snelle stofwisseling. Maar toch bedankt ik ga ff wat meer eten denk ik ;) |
Tja idd ook wat er al meer zeggen, kweenie hoever je al in je pubertijd zit maar een flinke dosis oestrogeen straks houd wel wat vet vast :p
|
i hope so ;) Maar ik ben nu al zo'n 2,5 jaar ongesteld - misschien belangrijk voor de mensen die nog weetjes hebben over hormonen e.d.
|
Een vriendin van mij is net als jij ook heel dun en heeft van de huisarts als tip gekregen om voor het slapen gaan een sneetje bruinbrood oid te eten. Of 2 plakken ontbijtkoek. Zoiets. In ieder geval iets dat veel vezels bevat.
Zij is trouwens door door de jaren heel veel brood te eten ed wel wat breder geworden (y) (niet dik, maar gewoon breder). Alleen ze valt echt met een heel rap tempo weer af dus ze moet het echt heel goed bijhouden. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
ik zou als ik jou was zo'n eetschema proberen te volgen... maar pas wel op dat het eten geen obsessie voor je wor... |
Ze is pas 14 jaar en nog lang niet volgroeit. Ik weet niet hoe de ts eruit ziet, maar ik vind haar echt niet licht voor een 14-jarige die 1.60 meter is. Gewoon zorgen dat je gezond eet en veel beweegt. ;)
|
Citaat:
Ik ben 16, en wees 41 kilo. Wil ook aankomen. Zie er trouwens echt niet overdreven dun uit, het past wel bij mij. Alles is in proportie, ben gewoon fijngebebouwd. (net als mijn moeder, zus, tante enz.) En ik ga echt niet de hele dag vanalles naarbinnen werken om aan te komen, hoor :s Lekker gezond :rolleyes: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik ben nu heel goed bezig met eten, dus zo ongeveer 5 boterhammen op een dag, 1 goed bord warm (laat ik mijn moeder opscheppen, zodat zij bepaald hoeveel ik eet), min. 1 pakje sultana, meestal een appel of banaan en als het zo uitkomt een taartpunt/muesli of weet ik veel en chocola of koek sowieso elke dag!
Het is niet veel, maar ook niet gek weinig. Ik eet sowieso al het dubbele van wat ik voor de vakantie at en mijn streven is om na de vakantie 50 kilo te wegen. Dus wens me succes :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:25. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.