![]() |
[04/07 - Net5 - 20:30u] Girl, Interrupted.
http://www.digg.be/images/movie/girlinterrupted.jpg
Susanna is een tiener met persoonlijkheidsstoornissen. Ze wordt naar een befaamde instelling gestuurd in New England. Daar moet ze haar plaats veroveren tussen de hoofdzuster, de psychiater en de rest van de meiden. Ze ontwikkelt een hechte band met een van de 'moeilijkere gevallen'. Dit brengt uiteindelijk problemen met zich mee. Een film met Winona Ryder, Angelina Jolie, Jared Leto, Brittany Murphy en Whoopie Goldberg. Aanstaande zondag komt Girl, interrupted dus op televisie! Voor degenen die 'm nog niet gezien hebben: kijken! Ik vind 't zo'n gave film. Ik heb zowel de film als het boek, echt super. :) Zijn er andere meningen? |
04/07 denk ik he :)
|
Citaat:
Als een FB dat even zou willen aanpassen? :o |
het is wel persoonlijkheidsstoornis volgens mij.
Goeie film, ik heb hem al een keer of 4 gezien. |
Citaat:
Ik ga hem kijken! :) |
ik vond hem goed idd, maar heb hem nog maar een keer gezien.. dus dat word nog een keer kieken (Y)
|
Begon erg interessant. Vooral die overgangen van heden naar verleden waren mooi gedaan (ze zit in inrichting, hoort geklop, draait zich om en bevindt zich plotseling in haar vroegere kamer thuis, terwijl moeder binnenkomt).
Helaas vervalt het daarna in een beetje rommelige voortgang van gebeurtenissen. Ik vind Jolie trouwens ook een beetje overacteren. Bovengemiddelde film, maar niet perfect, dus. |
Citaat:
Als ik tijd heb ga ik misschien wel kijken. |
Goed boek en goeie film...'k weet niet of ik het ga kijken, heb hem al wel (meer dan?) eens gezien...misschien als ik niks anders te doen heb ofzo.
|
Moet ik nog steeds een keer zien.
|
Ik vond het wel een mooie film, misschien ga ik hem nog een keer kijken.
|
Ik heb hem op video maar dat is vooral vanwege Angeline Jolie. De langere stukjes met Winona spoel ik zelfs wel eens door. Angelina is zo goed in die film, ik wordt helemaal verliefd op haar (and this explains why I've never had a normal relationship :D ).
|
Citaat:
Spoiler
|
Wel leuk film, heb em alleen al op video :)
|
Volgens mij heb ik het boek gelezen. Iig had ik het boek thuis, ik kan me zo één twee niet meer herinneren waar het precies over ging. (ook met de extra info).
Als ik eraan denk ga ik kijken. Of, het is tegelijk met voetbal? |
Lijkt me heel erg leuk, ik ga hem ook kijken!
|
Citaat:
|
Ik heb de film en hij is super (groot fan van Brittany Murphy) ;)
|
Vond m niet heel interessant. Misschien nog maar eens kijken dan.
|
Niet echt een bijzondere film. Vooral de moeite waard vanwege de rol van Jolie.
|
Ik heb hem al gezien en ik zou hem best nog eens willen zien maar mijn broertje wil graag voetbal zien dus ik denk niet dat het ervan komt.
|
ik wil hem ook gaan kijken, maar omdat er ook voetbal is, neem ik hem op en kijk hem morgen:)
|
Als ik zin heb ga ik zo wel kijken. Maar ik denk het niet.
|
ik eigelijk dat winona ryder eerder overacteerd wanneer daisy zelfmoord heeft gepleegd
|
Citaat:
verder wel goeie film en goeie angelina jolie |
ik ken hem al, maar ga morgen toch nog een keer kijken. ben het een beetje vergeten
|
Kuuuuuut, heb ik hem gemist :(
Ik probeer die film al zo lang te pakken te krijgen, gne. Bij de videotheek hebben ze 'm niet, als 'ie op tv komt dan mis ik 'm of vergeet ik het.. Had ik een keer de video bij de Free Record Shop gekocht, bleek er niks op te staan. :| Mieh. |
heb hem weer gezien:)
blijft een mooie film |
I agree
vooral angelina jolie |
Citaat:
|
Heb m gemist, maar dat maakt niet uit want heb m op z'n minst al 50 keer gezien :p
M'n lievelingsfilm dus :D Luv Angelina in deze film (y) (zie sig :p) |
Ik heb hem op video. Geweldige film :)
|
Ik heb hem gister gezien. Goede film! Het tenminste wel een film met een beetje diepgang. (y) Ik had hem trouwens nog nooit gezien.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.