![]() |
pijn bij je navel
Soms heb ik wel eens pijn rond mijn navel hebben jullie dat ook of weet je hou het komt? ben benieuwd wat het precies is en waardoor het kan komen
|
Toevallig..... Ik ben al 2 weken bezig met de huisartsen en het ziekenhuis. Hoelang heb je het al ? En wat voel je precies ?
Bij mij is het drukkende kramp en het is sinds een dag of drie nu ook in me rug en in me zij. Ik dacht eerst aan een mogelijke ontstoken blindedarm maar na wat onderzoeken waarvan 1 inwendig ik heel vervelend vond bleek er niets te mankeren. Later bij de bloedafname viel ook niets op te merken.... Mijn huisarts zei dat het mogelijk was dat er niets aan de hand was en dat mijn lymfklieren wat drukker bezig waren met verwerking waardoor er een kramp ontstaat dat ontzettend lijkt op een blindedarm ontsteking. Ik heb voor de zekerheid een echo aangevraagd bij het ziekenhuis waarvoor ik over 2 weken terecht kan. Misschien is het verstandig ook even je huisarts raad te plegen. Sterkte (y) |
inderdaad toevallig. Het is geen vreselijke pijn ofzo ook niet elke dag ofzo, soms een beetje zeurende pijn en t duurt ook nooit lang gelukkig, ik vroeg me alleen af of iemand het herkende en wat het misschien kan zijn. iig bedankt en jij ook sterkte.
Liefs miss x |
heb daat ook af en toe. Niet te gelioven en ik dacht messchien is me navel ontstoken lol :eek:
|
mss een navelbreuk?
|
[flauw] ...of een blond vriendje? [flauw/]
|
Hoe raar het ook klinkt, een navelbreuk doet geen pijn bij je navel..
Heb je het vaker rondom het eten? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.