Kastanje |
11-07-2004 10:05 |
Popstar the Rivals
Na internationale successen in o.a. Engeland en Australië start binnenkort het RTL4-programma Popstars-The Rivals met haar zoektocht naar Nederlands beste zangtalent. Twee ervaren platenmanagers gaan de uitdaging aan om uit duizenden kandidaten twee rivaliserende popgroepen te formeren: een boyband en een girlgroup.
Audities
In de voorrondes bepalen de platenmanagers welke 20 kandidaten doorgaan naar de live-shows. Uiteindelijk beslissen de kijkers in de live-shows met welke 10 zangeressen en zangers de platenmanagers door moeten gaan.
Concurrentiestrijd
Als de bands eenmaal gevormd zijn, barst de strijd in volle hevigheid los. Zowel de jongens als de meiden nemen een single op. De grote vraag in de zenuwslopende finale wordt dan ook: welke band staat met kerst op nummer 1, de jongens of de meiden?
Doe mee en schrijf je in!
Droom je er al je hele leven van om in een boyband of girlgroup te zingen, grijp dan nu je kans! Ben jij tussen de 15 en 28 jaar en denk je te beschikken over de zangkwaliteiten die onze twee platenmanagers zoeken voor hun bands? Meld je dan nu aan voor de selectiedagen in augustus.
|