![]() |
[laptop accu] dood?
ik heb een compaq armada e500, maar de computer start alleen maar op via netvoeding.
Als je via configuratiescherm kijkt naar de accu, dan zie je dat hij voor 0% gevuld is. Hij zegt ook, dat hij bezig is met opladen; al blijft hij de hele tijd op 0% staan. De accu heeft trouwens als serienummer p2026 Dit probleem had ik trouwens al toen ik hem kreeg. (heb hem nu in bruikleen :o ) Ik vraag me af of het probleem bij de accu zal liggen of dat de oplaadinrichting van de laptop kapot is. Of zal het waard zijn om een nieuwe accu te kopen? :) edit: lithium-ion accu |
Citaat:
|
weet je zeker dat de accu er goed in zit?
|
Citaat:
|
Het kan zijn dat er een mechanische onderbreking is, dus dat er ergens een draadje loshangt. Of dat er een fabricagefout in de accu aanwezig is. Daarom, zoals eerder gezegd, accu doormeten.
|
juh, en als er Ni-Mh of Ni-Cd op staat, een keertje totaal leegtrekken met een autolamp ofzo, kan ook helpen
|
ik had de zelfde (nu ligt hij hier uiterlkaar) maar mijn accu was ook iederekeer naar de gort :( maar wie weet heb jij meer geluk.
succes |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:30. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.