![]() |
ipod mini, maar...
het is een enig speeltje, maar er zit geen Nederlandse handleiding bij. oftewel: ik snap er he-le-maal niets van. is er iemand die weet waar ik een handleiding kan downloaden, of iets dergelijks?
|
Kijk es aan :)
http://www.apple.com/support/ipod/ Is wel Engels... dat is toch zeker geen probleem? :o |
die had ik ook, maar nl's is niet te vinden
bij je ipod zat toch wel een engelse handleiding? |
OMFG, ik heb ook een mini maar je hebt er echt geen handleiding voor nodig. Gewoon ff de quick reference doorlezen en dat is genoeg :)
|
ik hoor overal dat ie nog niet binnen is enzo :confused: ,hoe kom je er nu al aan? vast niet uit NL,anders zou die handleiding er wel bij zitten ;)
|
je kan hem altijd nog door de vertaal machine gooien :o
|
Citaat:
|
Citaat:
dankjewel, M@rco, engels is altijd handiger dan duits en frans;) |
Op de CD-rom staat volgens mij een NL-handleiding. Ik weet het niet zeker, ik heb dat geloof ik ergens gelezen. Zelf krijg is hem nl. pas volgende week of misschien de week erop. iPod mini Silver custom engraved. Kan bijna niet wachten (y)
Het schijnt overigens ook zo te zijn dat de interface heel erg straigtforward is. |
Ik heb ook gelezen dat een NL handleiding op de CD staat.
Pff, moet nog wachten op me loon (9 augustus) voordat ik 1 kan kopen. En jammer dat ze overal uitverkocht zijn, hopen dat er dan weer een voorraadje is :) want op 12 augustus ga ik op vakantie, en wou eigenlijk wel m'n ipodje mee :) @ TS welke kleur heb je ? :) |
quick ref is idd genoeg, staat alles wel op.. zegmaar..
misschien wat features als menu's aanpassen trouwens niet, maar dat is ook niet heel erg nodig imho. heb zelf al enkele maanden een goude :) het enige wat ik opgezocht heb was de reset functie.. was een keertje gecrashed oid. (lock>unlock>enter+menu) :P |
Citaat:
hoe bevalt het geluid? beetje goed? en de eqalizer (stom woord geen idee of het goed is) en de oordopjes enzo? Ben wel benieuwd... :) [edit] Shit, alweer weg :( [/edit] |
Ik ben best tevreden over het geluid, ik heb niet het idee dat het niet goed is oid.. maar ik ben ook niet echt een audiofiel ofzo.,.
de dopjes zijn ok, beter dan gemiddeld en goed voor casual gebruik.. als je 'm als background noise hebt zegmaar. als ik een langereis moet maken en goed geluid wil neem ik iets anders.. heb nu b.v een senheiser neckworn dingjte, die heeft meer response in de bas, uiteraard, en de hogere tonen klinken helderder, maar dat was dan ook een dingetje van 50 euro ipv standaard.. ik denk dat die inear dingetjes van apple zelf wel een goed alternatief zijn voor de standaard, vooral qua bas-response en geluid lekkage De EQ geruik ik niet, als een nummer goed gemixt is, en je hoofdtelefoon goed, dan heb je 't niet nodig.. is eigenlijk alleen echt nodig als je een zaal moet uit mixen oid.. al het andere gebruik van eq's is vaak overbodig. Verder is ie geloof ik exact het zelfde als die in itunes.. zelfde presets iig, misschien kan je je eigen toevoegen, maar dat weet ik niet. |
ok cool bedankt :)
ik heb zelf zo'n Sennheiser HD202, zo'n biggie ding :P wel mooi/goed geluid dus dat komt wel goed dan :D thnx! |
Citaat:
|
Citaat:
zo lekker puh :P |
ik heb de sony ex-71sp oid, van die in-ear dingen :) klinken ook erg goed
|
Citaat:
|
proof it :)
*kuch* we gaan behoorlijk offtopic *kuck* |
Citaat:
|
*kuch* klappertandje
|
Citaat:
|
Citaat:
(maar blijf allemaal gerust offtopic;)* |
Tom, jij weet natuurlijk wel dat je niet tegen mijn koptelefoon op kan die ik in het begin van drome had ;)
|
Citaat:
en voor de toekomstige ontopic: ik kom hier wel een verhaaltje posten over de ipod mini als ik em heb :) |
Citaat:
|
Het gebruiken van een iPod met een klik wiel
Leer hoe de controles van een iPod (het Klik Wiel) te gebruiken of iPod mini. IPod (Klik Wiel) en iPod mini hebben een "klik wiel". U gebruikt het klik wiel om door menu's en playlists te rollen. Naast verrollen gebruikt u de klik de knopen van wiel, Menu, de Speelt/Pauze, Vorige/Terugspoelt en Volgend/Snelle-vooraan om tussen menu's en toneelstuk liederen te besturen. Klik wiel Om door menu's en lijsten te rollen, beweeg je duim of vinger licht rond het klik wiel. Om een knoop te activeren, druk zijn etiket. De knopen op het klik wiel zijn niet aanraking-gevoelig knopen. De knopen zijn onder het klik wiel opgespoord en worden geactiveerd wanneer u beneden op het gewenste etiket op het klik wiel drukt. Indien u moeilijkheid hebt en bent zeker u drukt langs de rand van het wiel en niet nabij het midden. In het midden van is het klik wiel de Uitgezochte knoop. De Uitgezochte knoop is deel van het klik wiel niet. Druk de Uitgezochte knoop om het gehaalde naar voren optie op iPod minischerm te selecteren. De Uitgezochte knoop is gene aanraking-gevoelig knoop. Wanneer backlighting ingeschakeld is, is enkel de tentoonstelling verlicht, niet de knopen zoals vroegere iPod modelleert. :) lol |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.