![]() |
Carrie (nu op tv)
Nu is dus die klassieke Stephen King verfilming van Brian de Palma op tv.
Maar wat is RTL 5 toch dom. Tijdens de scene dat ze op het slotbal zijn en de koning en koningin worden gekozen, komt er reclame. Daarna zenden ze plotseling een heel stuk (de voorgaande 20 minuten) opnieuw uit...? Nouja, even los hiervan: wie kijkt er nog meer en wat vind men ervan? |
Ja ik ben hem ook aan het kijken en ik zeg het net tegen iemand op msn! Echt weer lope suffe bij dat rtl 5 zeg. Wel een goeie film, ik had Carrie 2 ook gezien.
|
fuck, gemist
|
Citaat:
Ik vond het een goede film alleen verwachte ik een enge horrorfilm met veel spanning en dat viel me wel tegen. Maar wel prachtige shots. Die openingsscene was erg mooi. Toch vind ik het raar wat Sue en Tommy doen, kan iemand dat in spoiler verklaren? |
Citaat:
Spoiler
|
Citaat:
Spoiler
|
Spoiler
Heb 'm gezien, maar na de tijd zat ik een beetje met een gevoel van 'ja en?'. Hoewel de jonge Sissy Spacek een erg leuk smoelwerk had, vond ik het niet heel erg onderhoudend. De hele film werkt naar een climax toe die uiteindelijk na een lange tijd pas komt en binnen no-time weer over is. En zo heel spannend was het nou ook weer niet. Had na die scène zowat het gevoel van 'waar blijft de climax nu werkelijk'. Wellicht is mijn inleving in dertig jaar geleden vandaag niet zo goed. Het enige dat mijn gestel niet zo op prijs stelde waren de splitsing in de gymjuf aan het eind, en het inbrengen van de laatste paar messen in moeder. Nee, het was een acceptabele film, maar ik had er toch wel meer van verwacht. Dat RTL5 ter verfrissing na een reclameblok nog even een herhaling van de twintig minuten ervoor gaf - en daarna dus wèèr reclame - was ook niet heel erg handig. ;) Inhakende op voorgaande:
Spoiler
|
ik wilde m opnemen, maar vergeten :(
|
Vond het beetje saaie film, enige keer dat ik schrok was dat opeens die hand uit de grond kwam, had ik niet op gerekend. En moet zeggen dat ze er wel briljant uitziet als ze gaat flippen in die gymzaal, met al dat bloed over dr heen en die ogen. :cool:
|
Ik vond het een mooie film, idd niet zo eng als ik had verwacht, maar dat vond ik niet erg.
Die Tommy
Spoiler
(spoiler over Carrie 2) En ik vind
Spoiler
|
Leuke film, die fijne Christelijke moeder is ook een gezellig kind. Dat RTL 5 gedoe was inderdaad suf, moest ik dat weke gemekker op dat bal met dat lelijke kind wéér zien. :mad:
|
Was een leuke film!! Wou 'm altijd al zien :) !! Idd, ik zat te schelden om dat domme gedoe van RTL5 en reken maar dat ze een mailtje van mij kunnen ontvangen. Ik vond dat het wel erg lang duurde (1,5 uur) voordat er eindelijk eens wat gebeurde, maar wat er dan gebeurde na 1,5 was dan ook spectaculair. Sissy Spacek acteerde heel goed ook met die ogen enzo en dat bloed dan, dat was het engste van die hele film. Die moeder was lache :D !!
|
Maar hebben we nu door die fout van RTL5 een stuk van de film gemist of niet?
In de gids stond namelijk dat de film tot 1 uur zou duren en dat was ook zo.. met die fout erbij. :confused: |
goede film! die blik in Carrie's ogen :eek: en die moeder :eek: :|
Ja, die hand schrok ik ook enigszins van. :p :eek: |
leeft carrie aan het eind eigelijk nog? of komt ze tot leven in deel 2 :s
|
Citaat:
Citaat:
|
ik kan op de site van Stephen King niks vinden over "carrie2" (n) :s
|
Zal wel niet gebaseerd zijn op een boek van hem dan.
|
denk het dan ook, ga volgende week maar is zoeken in de videotheek naar die twee films :D
|
wat een verschrikkelijk slechte film, alleen het einde is de moeite waard.
of dat zelfs niet/ |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.