![]() |
hellup!!!
Telkens als ik mij aanmeld bij windows xp home edition, dan verschijnt er: Klik op uw gebruikersnaam om te beginnen . Als ik dat doe, dan gebeurt er niks. Ik kan ook niet meer op een andere manier aanmelden. Weet iemand iets om het te verhelpen, of heeft iemand ook zoiets gehad?
|
Ehm, regels voor het starten van een topic eens doorlezen?
druk tijdens het opstarten op F8 om te kijken of je wel in safe mode kan inloggen. |
Citaat:
|
Wat je eens zou kunnen proberen:
1. in het aanmeldscherm 2x ctrl+alt+delete 2. type dan je accountnaam en wachtwoord in het schermpje dat je dan krijgt en druk daarna op enter. |
Citaat:
|
je krijgt als je 2x ctrl+alt+delete hebt gedaan geen ander aanmeldschermpje te zien?
|
Jawel maar als ik wachtwoord+accountnaam ingetypt heb en op enter gedrukt heb, gaat alles weer gewoon naar het: Klik op uw gebruikersnaam om te beginnen-scherm.
|
vreemd.
ik denk niet dat het werkt maar je zou ook nog even kunnen proberen om op de manier die ik heb beschreven in de administrator account te komen. En wat betreft die safe mode: je moet op F8 drukken vlak voordat je windows opstartscherm verschijnt. |
Ik heb op F8 gedrukt en er verschijnt wel een beeld dat zegt dat ik op de gebruikersnaam moet klikken, maar ik kan me nog steeds niet aanmelden of het nou de administrator account is of niet. Maar wel thanks dat je even de tijd nam :)
|
Heb je een legale, en is die geactiveerd (30 dagen na installatie)?
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.