Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Nu wat zeggen? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=9401)

Deleb Nīf 23-01-2002 21:49

Nu wat zeggen?
 
Een goede vriendin van mij is verliefd op een jongen. Dat zou dat niet zo'n probleem zijn, ware het niet dat ik ook helemaal gek op hem ben.
Deze jongen heeft al aangegeven ook wel geļnteresseerd in haar te zijn, dus mijn kansen zijn waarschijnlijk zowiezo miniem. Het enige dat hem tegenhoudt is dat hij op het moment nog een relatie met iemand anders heeft.
Moet ik nu tegen hem/haar/beide zeggen dat ik ook helemaal verliefd op hem ben of zou dit volkomen nutteloos zijn? Ik wil geen vriendschappen verpesten of iets dergelijks http://forum.scholieren.com/frown.gif

tomtommertje 24-01-2002 05:12

Misschien wel tegen je vriendin zeggen, dat, mocht ze wat met hem krijgen, ze er rekening mee kan houden dat dat voor jou niet leuk zou zijn als zij voor je neus staan te zoenen ofzo.
Tegen hem zeggen lijkt me eigenlijk vrij nutteloos, maar dat moet je zelf weten.

Hel 01-02-2002 19:57

In ieder geval tegen je vriendin zeggen! Als een vriendin van mij in jouw situatie zou verkeren zou ik ook willen dat ze het zou zeggen! Tegen hem zeggen zou ik niet doen. Dat zal denk ik toch geen nut hebben.
iig veel succes ermee!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.