![]() |
Waar val je op qua uiterlijk?
Donker haar, bruine ogen en een lange jongen.
|
Citaat:
|
Verzorgd, leuke uitstraling, mooie lach..
|
Knappe jongens.
|
Uiteraard is verzorgd, een leuke uitstraling en een mooie lach belangrijk om op iemand te vallen, helemaal mee eens. Maar bij mij is dat altijd nog geweest in combinatie met lange jongens met donker haar en bruine ogen. Het is niet zo dat iemand met blond haar geen kans maakt ofzo! Allereerst val je dus eigenlijk op uitstraling enzo, maar in alle gevallen zagen ze er nog zo uit als ik heb beschreven.
|
Een open blik, vriendelijke uitstraling. Bruin, blond, donker, blank maakt me allemaal niet zoveel uit.
Ik heb een keer een hele leuke jongen ontmoet, en 2 maanden later was hij ergens waar ik ook heen ging. Was bang dat ik em voorbij zou lopen, omdat ik me niet meer kon herinneren hoe hij er ook alweer uitzag... :o |
haha daar valt bij mij dus egt geen lijn in te trekken... (of was het pijl op te trekken?) naja anyways ik val op intelligente jongens, jongens die in een bepaald iets zo heel erg goed zijn dat t bijzonder is (bijv mijn exvriend zat al vanaf zijn zevende op ( de vooropleiding van) t conservatorium, mijn huidige vriend is een enorm talenwonder) das we heel vreemd maar dat is wel elke keer zo :P, en jongens met n lieve lach die me zown beetje op handen dragen whahaha :evil:
oei... ik is wel heel onuitstaanbaar :P |
beetje excentriekelingen.
Owh en ik vind donker haar en lichte ogen wel charmant. (net als het meisje van NOA - die parfum- maar dan in jongens variant natuurlijk) |
langer, blond/licht bruin haar en blauwe ogen
|
Lang, heel lieve oogjes, donker haar, verzorgd en voor de rest kan het verschillen.:)
:bloos: |
Uitstraling.
Ik val niet specifiek op uiterlijk, maar als ik voorkeuren moet noemen; Donker haar (alle bruintinten (y) blond (n) zwart (n)) ogen boeid me niets, normaal postuur, iets groter dan mij. Punt. |
zijn uitstraling: en die heeft ie pas wanneer hij goed verzorgd is, de manier waarop hij uit zijn ogen kijkt, zijn lach, manier van bewegen, houding etc.
|
lang... mn huidige vriend heeft kort bruin haar en blauwe oogjes. maar val ook gewoon op blond hoor. er is niet een bepaald typje waar ik automatisch voor val. lieve lach en twinkeloogjes doen t m vaak... :p
|
Zijn lengte, of ie wel verzorgd is, een mooie lach, pretoogjes (zoals hierboven al gezegd :)) en natuurlijk zijn uitstraling.
|
Dat is echt heel verschillend. Maar er zijn wel dingen die extra leuk zijn: heel kort of juist wat langer haar, bakkebaarden, slank, leuke kleren :)
|
Daar is geen peil op te trekken.
|
Het is heel verschillend. Ik kan van die latino types echt geweldig vinden, maar toch vallen op de blonde jongen die ernaast staat ofzo. Meestal zijn er wel blauwe ogen in het spel.
Ik vind het belangrijk dat een jongen uitstraling heeft, of dat nu een verlegen of arrogante uitstraling is, maakt niet uit. Dat geeft in ieder geval een beetje het karakter aan. (al is arrogant niet het beste, maar daar gaat het niet over :p) |
schone kleren
goede verhoudingen overal (afstand tussen ogen, afstand tussen onderlip en onderkant kin, afstand tussen neus en mond, afstand tussen ogen en wenkbrauwen, dat soort dingen, dat moet kloppen met elkaar) ehm ik vind donker haar vaker mooi dan licht haar ik vind lichte ogen vaker mooi dan donkere ogen |
meestal donker haar, lichte ogen, leuke kleren, piercings (met mate dan eh) en tattoo's (ook met mate) en ehh.
uitstraling, leuke lach en mooie onderarmen. hij moet niet perfect zijn. ik hou van minifoutjes :bloos: |
Ik val negen van de tien keer op jongens met donker haar. :) Twee van de jongens waar ik op viel hadden bruin/groene ogen. Supermooi maar het is niet iets waar ik eerst naar kijk en dat dat dan de doorslag geeft ofzo.
Langer dan mij, beetje apart achtig iets moet ie ook hebben.. ik weet niet iets mysterieus. :) Piercings kunnen positief zijn. :) Maar geen tongpiercing dat vind ik een beetje ordi. :o |
Qua uiterlijk kijk ik altijd naar het geheel eigenlijk, niet op allemaal specifieke dingen. Of ze een goed figuurtje heeft en een leuk gezichtje. Met goed figuurtje bedoel ik gewoon normaal slank. Kleur ogen en kleur haar maakt me geen ruk uit. Wel houd ik niet van korte of opgeknipte haren bij een meisje. Gewoon het liefs los middel lang of lang haar (dat is eigenlijk het enige specifieke ding bij een meisje over het algemeen bij mij). Ook kijk ik niet in eerste instantie naar de borsten of kont van een meisje.
En ik kijk ook wat ze uitstraalt uiteraard en op nog wat kleine dingetjes. Hoe ze zich in eerste instantie gedraagt en of ze rookt. Heb liever een meisje dat niet rookt, maar dat is geen eis. Kortom: ik heb eigenlijk meer voorkeuren dan eisen aan een meisje qua uiterlijk en uitstraling. |
maakt me niet echt uit, als ie maar graatmager is want dat vind ik leuk.
|
Donker haar, liefst krulletjes.. Bruine ogen vind ik ook erg mooi, maar hele lichte groene of blauwe bij bruin haar is ook super. Verder moet hij lang zijn, en niet te dun. Verzorgd uiterlijk (nette handen, tanden, etc.) en qua kleding vind ik 'netjes' ook het leukst, in de zin van polo's enzo, nette schoenen. En ik vind het erg belangrijk dat hij wel intelligent is.. maar dat heeft niet echt met uiterlijk te maken he?
Laat mijn vriend nou blond haar hebben en blauwe ogen :D... Maar hijs evengoed de leukste jongen van de wereld.. hahaha |
Hmm, qua uiterlijk...
Mooie ogen vind ik persoonlijk onweerstaanbaar. Wat houdt dat in? Geen idee eigelijk, dat ligt aan de persoon. En de verhoudingen, een achternichtje van me heeft bijvoorbeeld een normaal bovenlijf dat er niet eens zo verkeerd uitziet maar een ontiegelijk dik achterwerk. |
Mooie, blauwe ogen met donker of blond haar. Niet superblond.
Sproetjes zijn wel lief, maar maken erg kinderlijk. Liever ietsje groter als dat ik ben (ik ben 1.74) Beetje gespierd mag wel, er moet ook wel een beetje vlees op de botten zitten (mijn 1e vriend was echt graatmager, yegh!) Ogen moeten spreken, geen doffe uitstraling hebben Moet er natuurlijk verzorgd uitzien,maar lijkt me logisch. Niet netjes of 'kak' gekleed, gewoon een leuk shirt met een spijkerbroek en leuke schoenen. heb geen vast type waar ik op val, ligt er maar net aan hoe diegene me aanspreekt, qua uiterlijk en karakter denk ik |
Qua uiterlijk:
Lange (losse) blonde haren... :bloos: Lief gezicht, mooie lippen, strak buikje, etc. Kleding telt ook erg mee bij mij, ik houd van mooie kleding. :) |
dunne jongens.
blauw/groene ogen. dat zijn de enige overeenkomsten die er zijn, geloof ik, bij de jongens waar ik op val. |
Lieve en ondeugende oogjes
Stralende maar ook ietwat ondeugende glimlach Beetje gespierd Een leuke uitstraling (lief, spontaan,ondeugend) Ik heb iets met ondeugend. Als n jongen een lieve, mooie glimlach heeft, geeft een beetje ondeugd daar doorheen net dat beetje extra. En dit heeft mijn vriendje dan ook allemaal :o |
Donker haar vind ik het mooiste, donker haar in combinatie met lichte ogen is :cool:, donker haar met grote bruine bambi-ogen is ook (y) :bloos:
|
ook donker haar, hij moet langer dan mij zijn en geen mager scharminkeltje....verder maakt niet veel uit..beetje gel in de haren en goed verzorgd eruit zien :D
|
Verder zijn kleine meisjes vaak schattig :cool: en het is belangrijk dat ze een zelfverzekerde houding heeft en niet bang is te laten zien dat ze er goed uitziet :)
|
op de uitingen van het innerlijk :p
|
Ik val op vanalles en nog wat. Ogen, lach, houding en manier van doen zijn wel 'bepalend'.
|
Op alles wat ik leuk vind. :P
|
Op lange jongens, met donker haar en een leuke uitstraling en een lieve lach.
|
maakt me niet zo veel uit, ik vind het belangrijker dat die persoon een bepaalde uitstraling heeft die me aanstaat (kan van alles zijn)
|
donker haar, blauwe ogen, stevig figuurtje is nice maargoed..
maar exen die er zo perfect uitzagen waren uiteindelijk gigantische klootzakken.. dus.. |
Ik val op jongens die bruine haren hebben of een beetje getint zijn. :eek:
|
mm..hij moet der denk k een beetje nonchalant, verlegen en lief uitzien :)
|
Citaat:
|
leuke vriendelijke uitstraling, niet te groot of klein. gewoon gemiddeld. kort haar, liefst donker en leuke oogjes. ik vind mooie tattoos erg leuk, niet van die ordi dingen maar stijlvol, maar dat is ook niet noodzakelijk. en ik vind kleding het allerbelangrijkst. een beetje nonchalant stoer skate/hiphop pharrel stylo vind ik mooi (y)
|
'Stoere', mannelijke uitstraling (en een klein hartje) :cool:
|
Lang, donker haar, mooie ogen en goed verzorgd.
Maar dat zegt nix over m'n exen eigenlijk. Behalve dan dat ze wel langer waren dan ik. |
donker haar, donkere ogen, intelligent en een beetje betweterig (en daar ga ik me altijd aan ergeren maar toch is het leuk <3)
|
Een vlotte verzorgde uitstraling.
|
Hoofd is belangrijkste. En tja, daar zijn geen richtlijnen voor....niet altijd blond of altijd smal gezicht of wat dan ook. Gewoon een leuke uitstraling.
|
Citaat:
|
verzorgd uiterlijk, een fijne uitstraling en moet prettig zijn 'om te zien'
|
: Intelligent, knap, minimaal HBO, tussen 16 en 18, in het zuid oosten studerend, spreekt perfect ABN, niet jaloers, betrouwbaar, neemt initiatief, komt op voor d’r mening, kijkt journaal, vind het niet erg om elkaar niet elke dag te zien en is (iets) kleiner dan ik. Mocht je hier toevallig allemaal aan voldoen, stuur me even een mailtje.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:56. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.