Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   je nick (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=94633)

Ninnoc 17-05-2002 14:37

je nick
 
waarom heb je deze nick? en zegt het iets over jou of je lifestyle??

psilo 17-05-2002 14:39

heb hem al een aantal jaren, was toen veel met shrooms bezig.. :)
en jah.. zegt wel wat over mijn lifestyle

Pebbles 17-05-2002 14:48

De broer van een vriendin van me en een vriend van hem noemden me om de een of andere reden steeds Pebbles in plaats van Peggy.. en in die tijd was ik net een nickname aan het zoeken en toen heb ik die maar gebruikt.. is nou al een paar jaar zo en een aantal van mn vrienden noemen me ook vaak zo :)

Loesje 17-05-2002 14:59

mijn naam is loes, dus dit is een vergemakkeling daarvan. Wordt door veel mensen laatste tijd ook wel loesje genoemd! Ik heette eerst lovely_loeske.....maar die vond ik bij nader inzien toch niet zo leuk!

Secreet 17-05-2002 15:00

jah het zegt iets over mij: ik ben nogal tactloos
jah het zegt iets over mijn lifestyle: Ik ben nogal tactloos

:rolleyes:

Alet 17-05-2002 15:02

Het is een afkorting van mijn naam: Alette. Ik word overigens vaak Alet genoemd.

)Vampje( 17-05-2002 15:06

Komt van het nummer 'Vampiria' van Moonspell. Vind ik een te gek nummer.

utopian me 17-05-2002 15:13

oke, mijn naam komt NIET van dat computerspel utopia ofzo... daar hoorde ik later pas over, maar een paar weken geleden (zit hier pas ongeveer een week..) kregen we zo'n tekst (met nederlands) en dat ging over utopia, (dat was dus weer een soort van gedachtengang over naar dingen toestreven, ach beetje veel werk uit te leggen en ik wil zwemmen :P) en iedereen vond het saai behalve ik want ik was het er nogal mee eens..... dus toen ik vorige week een naam zocht waren natuurlijk eigenlijk bijna alle namen die ik bedacht vol..... dus tja, toen vond ik dit wel ok..

Faery 17-05-2002 15:24

een utopie is iets geweldig moois.. ossow.. :]

Mijn nick komt fein wel van Utopia, aangezien ik dat 2ennunhalfjaar nu sown beetje heb gespeeld en vrijwel elke ronde wask als race Faery.. mja, blaat, utopia is saai geworden en ben gestopt, maargoed :)

Anal Avenger 17-05-2002 15:25

ehh nee... ik kan me de dag dat ik geregistreerd heb niet herinneren, toen had ik waarschijnlijk een reden om deze nick te nemen, achteraf gezien had ik liever iets anders gehad, maar opnieuw registreren is zon gedoe :(

ShadowLady 17-05-2002 15:37

mjah het geeft aan dat ik een donker persoon ben.. nouja eigenlijk meer was. maar ben nu dus echt te gehecht aan deze nick om een andere te nemen he

*Frozen Tears* 17-05-2002 15:43

mn naam...tsja..er is een band bij ons in de buurt die zo heet en ik vond het wel een leuk naampje dus toen heb ik dit maar gekozen...het zegt niet echt iets over mn lifestyle..toch?

Synonym 17-05-2002 15:57

Nou... ik ga altijd allerlei vervormingen van namen maken (hmmmkeey) en dus ook van m'n eigen naam (wat moet je anders als je je verveeld :D)

Ik heet dus Anne. Daarvan hadden we gemaakt Annebel, toen Anzjebel, en toen Anzjeboown, dat klonk vernieuwender :p.

En nee, het heeft niks met m'n lifestyle te maken eigenlijk...

acid-star 17-05-2002 15:57

Ik heb hem al een jaar of drie.... Komt uit een liedje van Joni Mitchell

Paranoide 17-05-2002 16:21

derde keer dat ik het hier vertel :)

Ooit heel lang geleden, toen masj nog niet zo ontzettend internetverslaafd was als nu, maakte ze kennis met icq. Daar heette ze gewoonlijk Nirves, maar op een gegeven moment vond ze dat saai worden. DUS ging ze maar op zoek naar een nieuwe nick die ze leuk zou vinden. Na heel lang zoeken, had ze de hoop opgegeven en toen kwam het zinnetje 'just bacause you're paranoid don't mean they're not after you' uit een nummer van nirvana. Daar zag ons aller masj de grootste filosifische betekenis in (en die zie ik nog steeds, maar het is heel lang uitleggen) waarna ze spontaan Paranoid wilde heten. Maar met al haar intellect van een twaalfjarig meisje kon ze er niet bij hoe Paranoid nou werd geschreven, dus schreef ze het verkeerd. Een jaar later kwam ze er achter dat ze het al die tijd verkeerd had geschreven, maar ja.. Toen was ze er al aan gewend, en dus liet ze het maar zo.

einde verhaal :p

Floosje 17-05-2002 16:22

Zo word ik vaak genoemd door veel mensen. Ik heet nml Florien en daar komt dan Floosje uit. Vandaar

Darkwell 17-05-2002 16:35

is naam van een band, vond m wel mooi.

Ditchie 17-05-2002 16:35

Ik was iets leuks aan het bedenken. En toen kwam ik op deze nick en ik vond het wel leuk klinken. Het heeft verder niks met mezelf of mijn lifestyle te maken.

cha0s 17-05-2002 16:39

chaos, uh, ja... dat ben ik gewoon, shit eh, hoe zeg je dat... als ik mezelf met 1 woord moest omschrijven is chaos het woord dat ik zou gebruiken.
chaos is soms de perfecte omschrijving van wat er in m'n hoofd omgaat, m'n doen en laten ervaren anderen soms als een chaos... ik weet niet, 't past gewoon bij me, die naam.

Stoel 17-05-2002 16:46

uhm? ik was in een van mn onintelligente buien.. heeft helemaal niks met mn lifestyle te maken :confused: :D

stout! 17-05-2002 16:53

Op de dag dat ik mijn nick moest bedenken was ik ontzettend stout:D. En stout vond ik toch ook wel weer lief klinken. Het zegt wel een beetje iets over mijn lifestyle als ik er zo over nadenk omdat ik net altijd even "meegaand" ben... ik doe niet altijd wat mensen verwachten maar echt extreem stout ben ik niet...

Scarlett 17-05-2002 17:03

Hm, het heeft in ieder geval met mijn voorliefde voor muziek te maken, dat zeker. Ik heb deze naam al een paar jaar, geloof ik, en daarvoor werd ik al zo genoemd door m'n beste vriend. Toendertijd begon ik met zangles, had ik net Jewel ontdekt, en zong daar heel veel van, 'kwas er helemaal verslaafd aan.. En.. ach, ik heb 't er maar ingehouden.

Qamra 17-05-2002 17:07

Ik heette ooit eens strawcherry (gewoon een crea bea nick).

Toen vond ene McLaren dat ik evil moest worden, dus dan maar Evil-Cherry he (geloof dat het verhaal zo ongeveer is gegaan :D)

Draakje heb ik omdat ik eens een draakjes-gekte had :)

*~*DOOR*~* 17-05-2002 17:35

Door= een lief meisje uit een "poortenfamilie" ( zo van; portia, tempel etc. dat de rest heet) uit het boek "neverwhere"

Gewoon dubbelzinnige betekenis, want hoofdpersoon moet uitkijken voor deuren...nou ja...---> Door... etc. Eigenlijk alleen te snappen als je het gelezen hebt :)

Maar ik heb wat met andere kanten van deurzijden ofzo :confused:

Pollore 17-05-2002 17:38

uhm goeie vraag ik heb gewoon wat zitten puzzelen enzo. en toen kwam ik op Pollore ik weet bij god nog steeds niet hoe maar vind hem zelf wel leuk :)

disaster 17-05-2002 17:45

zelfspot he

nare man 17-05-2002 17:48

Mja, komt van vroeger, uit de tijd van de 10-mbit ISA-lannetjes onder DOS (voor de insiders :D)

Het komt erop neer dat vrienden en ik vroeger altijd computerspellen tegen elkaar speelden over een netwerk, en de ene was gemene kerel, de ander enge vent, ik nare man..eigenlijk komt het daarvan

Mja ik ben soms ook wel naar, misschien..eigenljk heeft het vrijwel niks met mijn persoon of levensstijl te maken, maar ik ben eraan gehecht (veel mensen noemen mij IRL ook gewoon nare) en ik heb 'm al lang, dus...

shanli 17-05-2002 18:02

komt van een winkeltje uit gent,komt de jouwe niet uit een of ander boek,euh,je hebt Heksenkind maar dat is een vervolg op een boek en daar komt ook de naam Ninnoc in voor,is een doran.

Ninnoc 17-05-2002 18:07

Citaat:

shanli schreef:
komt van een winkeltje uit gent,komt de jouwe niet uit een of ander boek,euh,je hebt Heksenkind maar dat is een vervolg op een boek en daar komt ook de naam Ninnoc in voor,is een doran.
inderdaad Ninnoc is de hoofdpersoon het kinderboek ‘Juniper’ en de een na belangrijkste persoon in het boek wat 'Juniper' opvolgt, ‘heksenkind’. Vroeger was Juniper mijn lievelingsboek.
Juniper was als naam al bezet dus vandaar ninnoc


Ninnoc is een keltisch prinsesje----> een meisjesnaam dus italianboy!
Ter afronding van haar opvoeding wordt Ninnoc, de dochter van koning Marc van Cornwall, naar haar meter Euny gestuurd. Euny is een doran, een wijze vrouw die over magische krachten beschikt. Juniper, zoals Ninnoc door Euny wordt genoemd, heeft het niet gemakkelijk. Het sobere en harde leven in het hutje ver van het kasteel valt haar zwaar. Euny is een strenge onderwijzeres, maar langzaamaan leert Juniper steeds meer over de natuur en de geheimen van de magie. Na een jaar en een dag keert Juniper als een volleerd doran terug naar huis. Daar worden haar kennis en wijsheid al snel op de proef gesteld. Ze moet haar krachten meten met een echte heks, die het rijk van haar vader te gronde wil richten.
Die machtige doran die haar magie op een negatieve manier gebruikt is de oudere zus van haar vader die het niet kan verdragen dat zij de macht niet heeft gekregen en wil dat haar zoon nu koning wordt. Dit leek te lukken aangezien ninnoc als meisje geen troonopvolgster is maar hier komt ze tegen in opstand.



Het zegt eigenlijk weinig over mijn lifestyle of mijzelf behalve dat het boek een enorme indruk op me maakt en dat ik als meisje zijnde ook ertegen zou strijden als ik vanwege mijn vrouw-zijn geen troonopvolgster mocht wezen. En ik heb vage fascinatie voor kastelen, ridders, schotten, ieren ed

Piccola 17-05-2002 18:09

Vrienden van mij in Italië noemen me altijd piccola. Piccola betekent kleintje. Sommige vrienden hier in NL noemen me ook wel eens kleintje. Toen wou ik eerst Kleintje als nick, maar omdat ik helemaal gek ben van Italië besloot ik het toch in het Italiaans te doen, Piccola dus! Vandaar...

shanli 17-05-2002 18:17

Citaat:

Ninnoc schreef:


inderdaad Ninnoc is de hoofdpersoon het kinderboek ‘Juniper’ en de een na belangrijkste persoon in het boek wat 'Juniper' opvolgt, ‘heksenkind’. Vroeger was Juniper mijn lievelingsboek.
Juniper was als naam al bezet dus vandaar ninnoc


juust,ik kon er niet meer opkomen.
't Is idd een heel erg mooi boek!

June bug 17-05-2002 18:19

Uhm... Nou ja, spreekt eigenlijk een beetje voor zich... Nirvana vinnik gwn een coole band, en voor ik hier kwam ging ik vaak op een site over Nirvana kijken, die van iemand was die zichzelf ook Nirvanafreak noemde. Ik vond de combinatie met freak wel leuk, heb freak altijd een geinig woord gevonden :confused: waarom weet ik niet, en om toch niet precies na te apen dat apestaartje ertussen :D

Black Reina 17-05-2002 18:30

k dacht er niet bij na toen k deze nick nam, om hoe mijn lifestyle is, maja, black... kdraag veel zwart, dus dat komt wel overeen

biertjehappen 17-05-2002 18:34

Citaat:

Ninnoc schreef:
waarom heb je deze nick? en zegt het iets over jou of je lifestyle??
Ja het zegt wel iets ja.........

Ilsch 17-05-2002 18:36

tis een nummer van A Perfect Circle...

de wijze jodokus 17-05-2002 18:44

mun vader noemde me altijd jodokus en de wijze jodokus vind ik onglovenlijk melig door het contrast tusen wijs zijn en het nogal dom klinkende jodokus.. hellaasch gaat de melige ondertoon menigeen voorbij..:rolleyes:

mcsun 17-05-2002 19:02

Man Called SUN

niks geen Mac dus :)

Martin Dude 17-05-2002 19:02

Dúúúúúúúúúde ... sweet :p :D


ja, de film ja :) .. ennuh .. nuja, die gasten hebben gewoon zo'n coele levenskijk :o .. niet helemaal haalbaar ben ik bang .. maar ik doe mn best :p :D

F0RuM-PuNK 17-05-2002 19:30

Citaat:

de wijze jodokus schreef:
hellaasch gaat de melige ondertoon menigeen voorbij..:rolleyes:
*herkent*

mijn nick is dus echt niet omdat ik me zóó punk voel ofzo.
tis gewoon een geintje... ik ben geen forum user maar een forum punk, ik lul een beetje irritant hier....(af en toe)

Dy|_uCK 17-05-2002 19:51

me favo personage uit secret of mana is dyluck

Mindfields 17-05-2002 20:03

..is een liedje van Bad Religion :)

Triloxigen 17-05-2002 20:21

Mijn nick hier: McLaren, totaal geen reden..
gebruik 'm anders nooit..


Mijn gebruikte nick: **********
Stelt ook niks voor :D:D

Cinamon 17-05-2002 20:26

uhm nix speciaals hahaha
had gewoonw at nodig

halve banaan 17-05-2002 20:31

Citaat:

Ninnoc schreef:
waarom heb je deze nick? en zegt het iets over jou of je lifestyle??
Lol, bij het registreren was dit echt het eerste wat mij te binnen schoot :)

je$u$ crust 17-05-2002 20:44

ben ouwe naam beetje zat

Horror Kitty 17-05-2002 20:58

Is een liedje van Switchblade Symphony, waarvan de txt me aanspreekt :)

Mjah, t zegt wel iets over mn lifestyle, want muziek hoor bij mn lifestyle.. ossow.. :)

punkyfish 17-05-2002 21:21

punkyfish is een merk. mensen denken dat ik punk ben oid, maar punkyfish is gewoon een koel merk imho. wat dit over mij zegt, uhm, dat ik wijde broeken (y) vind en uhm, graag in winkels kom waar ze punkyfish verkopen? weet ik het.

Bliksem 17-05-2002 23:40

Mm omdat ik redelijk bekend sta om mijn 'temperamentvolle' reacties is sommige situaties (slechte scheidsrechters, lastige ouders, je kent het wel ;)) Tja gewoon 'heethoofd' eigenlijk maar vroeger werd ik al Maximiliaan Bliksem genoemt.. nou en zo kom ik aan mn nick he.

Bean 18-05-2002 00:10

Bean komt van dat ik heeeeeeel vroeger een Tshirt had met MR. Bean erop... En een stel dronken gasten die ik ook eigenlijk alleen maar van gezicht kon, gingen me toen bean noemen...
Nu doet bijna het hele dorp het

Embraced Pale Death 18-05-2002 00:11

- je bent puber
- je wilt een originele naam hebben
- je wilt laten zien dat je 'anders' bent
- je voelt je wijs

je komt op Embraced Pale Death

tis een klotenaam, maar ondertussen is het mijn trademark geworden... tja...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.