Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   onzekerheid (niet nodig?) (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=9492)

snowboardgirl 08-02-2002 19:59

onzekerheid (niet nodig?)
 
hoi, ik heb een vraagje, maar tis best wel vaag en best onzinnig....(ook helemaal niet zo belangrijk voor anderen neem ik aan dus sorry voor deze topic!!)
Maar het zit dus zo: ik had een jongen een roos gestuurd met de rozenactie, en diezelfde dag op een feestje kwam hij er dus achter dat ik hem die roos had gestuurd. We hebben lekker gekletst enzo en zn vriend zei dat hij had gezegd dat hij me leuk vond. Hij zou me ook een keer mailen om wat af te spreken. En ik vind hem zo leuk!! Eigenlijk nix te klagen dus maar ik ben zo onzeker over vanalles.....ik bedoel misschien had t hem wel nix uitgemaakt wie hem die roos had gestuurd.....want voor die roos kende hij me nog niet eens. Dus als een ander meisje hem een roos had gestuurd, en die zag er ook leuk uit dan had ie nu met haar zitten flirten (in plaats van met mij)....ok dit is een beetje vaag allemaal maar het gaat opeens zo snel allemaal, ik heb hem een roos gestuurd en dezelfde dag nog praten we en blijkt het goed te klikken....en de dag daarop (vandaag) hebben we alweer heen en weer gemaild en hij heeft mij gesmst. Ik denk dat ik gewoon geschrokken ben daarvan, bij mn vorige vriend duurde het 3 maanden eer dat hij toe durfde te geven dat hij me leuk vond.....hebben jullie misschien nog tips voor me voor het eerste afspraakje met deze jongen?? Ik ken hem eigenlijk niet zo heel goed, vandaar dus ook dat we uitgaan. Sorry dat ik met zo'n onzinnig verhaal kom, maar tis gewoon dat ik altijd ongeluk in de liefde heb en opeens lijkt het voor de wind te gaan...daar schrik ik dan van en ik kan dan niet geloven dat het goed zal gaan, ik kan zeg maar niet echt blij zijn met dat het zo geod gaat tussen ons....kent iemand dat gevoel? Best irritant eigenlijk! Ok alvast bedankt voor je reactie!

veel liefs!!

sha 09-02-2002 00:20

lucky you!

ik zou zeggen ga ervoor, weerhoud jezelf niet van het geluk dat je nu hebt!
Ik heb geen tips maar ik denk dat het wel vanzelf gaat dat uitgaan enzo.

veel succes ermee. http://forum.scholieren.com/smile.gif

x]sha

Psychoot 09-02-2002 00:27

Tjah ik ken het wel maar schrok er niet echt van. Ik ook voorheen nooit geluk gehad in de liefde en met me huidige vriendin klikte het ook meteen en is het ook supersnel gegaan.
Ik zal zeggen ga gewoon lekker uit en maak er wat leuks van, als het echt klikt dan gebeurt alles vanzelf.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.