![]() |
moeder+broer verslaving
hai, ik moet gewoon ff dit kwijt , want ik word gek. Hopelijk kunnen me jullie ook wat tips geven . Het gaat nl. over t volgende. Mijn moeder is/was alcohol verslaaf, ze is/was pillen (laxeer+aspirintjes) verslaafd. Ze heeft een ziekte borderline. Ze is gek + heel dom en ze heeft ooit haar pols door gesneden voor me neus. Me broer is ong het zelfde. Hij had/heeft een gokprobleem +alcohol. En heeft ook borderline en heeft ook heel veel zelfmoordpogingen op zijn naam staan. Het probleem is nu dat ik bij me moeder woon. Ik kan haar gewoon neit uitstaan. Het idee dat zij mijn leven aan het verpesten is en die van mijn vader helemaal. Mijn vader reageert het sowieso alles op mij af. Damn.Net was ik pizza aan t eten. Probeert ze heel moeilijk de pizzadoos naast me weg te pakken. Zeg ik Je kan het ook gewoon normaal vragen hoor. Ik schuif die doos naar haar. Word ze boos , gooit ze dat pizza over me heen, harstikke heet. Dat mens is toch gek. En hopelijk word er geen borderline bij mij geconstateerd maar ik heb me meoder af en toe flinke tikken gegeven, dat ze super blauwe plekken had. Iemand tips en dit is toch niet normaal. Dit is nog geneens een kwart vam de gebeurtenissen. (btw, van huis lopen kan neit, ik woon op curacao)En ik zit dit jaar in het eindexamen. Ik kan me niet concentreren, steeds komt die zelfmoordpoging van me moeder weer voor me ogen. (tis al 4 jr gelee)Damn it..
|
zijn er bij jullie niet speciale instanties net zo als hier jeugdzorg.
of met een meester van school gan praten. |
hoe oud ben je?
|
ik ben 15, maar k wil me niet echt laten gehlopen worden door de mensen van hier (hier lopen ze nog een beetje achter met alles)en stel ik praat er met een leraar erover , en dan??
|
Zover ik weet zijn kwalen zoals borderline niet erfelijk (al zou er meer aanleg voor kunnen zijn). Ik denk sowieso niet dat je van jezelf zomaar kan zeggen dat je misschien borderline hebt.
Als ik je bovenstaande tekst lees, dan denk ik eerder dat je een beetje hyperactief of aggressief bent. Je ratelt aan een stuk door en denkt ook niet echt na over anderen (je komt een beetje kortzichtig over). Als het goed is heb je op school een counselor die in zekere mate aan geheimhouding doet (dit is echter geen geheimhoudingsplicht, maar hij wordt alleen gebroken als het echt nodig is) Met hem/haar zou je het beste kunnen overleggen hoe je jou problemen op moet lossen. |
jemig wat lijkt me dat erg voor je. kzou idd hulp zoeken, heb je geen familie in Nederland die eventuele hulp kan bieden? kwens je iig heel veel sterkte.
|
Citaat:
|
zoek zowieso professionele hulp en het lijkt me ook dat je moeder en je broer professionele hulp nodig hebben.
het is duidelijk dat jij het voorval van 4 jaar geleden niet hebt verwerkt en daarbij heb je iemand nodig om je te helpen! zoek die hulp via GGZ instelling of huisarts (als dat daar allemaal kan). probeer met je moeder en je broer te praten hierover en ook hun naar de instelling te krijgen. en waarom praat je niet met je vader hierover? hij moet het er toch ook moeilijk mee hebben? ik hoop dat je je een beetje hieruit kunt redden, het is een vervelende situatie want je bent helaas nog te jong om het huis uit te gaan. je zult het nog even met je familie moeten volhouden! good luck! |
Citaat:
|
Ik weet niet waar je vandaan komt, maar op deze pagina kun je website van een bureau jeugdzorg bij jou in de buurt vinden:
http://jeugdzorg.pagina.nl Ik heb hier even een gedeelte van de site gepakt van bureau jeugdzorg gelderland: Citaat:
|
Citaat:
Maarja, meid, zoek idd hulp. Proberen kan geen kwaad :) sterkte |
thnx, k heb er over na zitten denken, k ga in juni/juli weer naar nl verhuizen. en k ga dan idd bij een jeugdzorg informatie te vragen. Ik denk ook dat ik dan het huis uitga. Contacten ga verbreken (hoe ik dat allemaal voor mekaar ga krijgen weet ik nog niet). Zou het ook kunnen dat k het huis uit word geplaatst doordat me ouders niet goed voor mij zorgen. Een of andere manier. Zoniet dan moet ik een andere manier zoeken , ik word in juli 16. Dan kan ik heeel veel doen volgens mij,
xxx |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
hey, ik heb een vraagje, zijn er ook mensen die hun contact hebben verbroken, hoe deden jullie dat?
En ik wou nog ff reageren op..... die zei dat het lijkt dat ik niet echt aan anderen denk. Maar het gaat over mij. Ik wou ff het verhaal kwijt. Ik kan een lulverhaal ophangen maar ik denk niet dat de meeste daarop zit te wachten. En voor de buitenwereld ben ik altijd een grote ouwehoer, heb de grootste lol (dat lijkt het). Maar sinds 2 weken , ben ik dat nie meer ->omdat ik vast zit met alles. Maar ik betrek er ook niemand bij. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
toen had k er pas overnagedacht:P.. |
Citaat:
Geefnie, ik bedoelde mijn eerste uitspraak niet als persoonlijke aanval, en het drijft idd een beetje af van jou onderwerp. Maar serieus denk ik dat het voor jou een heel goed idee zou kunnen zijn om weg te gaan bij je moeder en broer. Ik heb nu wat meer gelezen en ik denk dat zij zich niet (zo maar/of helemaal niet) zullen aanpassen tov jou dus dan kan je ze net zo goed maar hun eigen boontjes laten doppen, dan doe jij die van jou. Zo te zien is het echt al te laat om met hun nog rekening te houden. Houdt er wel rekening mee dat begeleidt wonen een heel andere wereld is dus bereidt je er goed op voor en succes met je plannen! |
Citaat:
|
Citaat:
|
;)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:51. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.