Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [mp3speler] defect, garantie? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=960919)

Atje85 21-09-2004 21:33

[mp3speler] defect, garantie?
 
Ik heb dus voor de zomer een mp3speler gekocht (creative) bij mp3man.nl
Afgelopen week begaf ie t; kreeg een melding van dat ik een software update moest doen, maar dat ging daarna niet meer omdat dat ding geen enkele reactie meer gaf. Goed, dus ik dat ding opsturen naar mp3man in een bubbelenvelop. VOlgens de mevrouw achter de balie hoefde t niet in een pakketje en kon t op deze manier veilig verstuurd worden. Nou daar vertrouw je dan op.
Krijg alleen vandaag een mailtje van mp3man.nl dat er een barst in t scherm zit (transportschade dus!) en dat ie daarom niet aangenomen kan worden ter reparatie, klopt dat? :confused: Ik zou eerst dat scherm moeten laten maken en dan pas zouden ze dat apparaat weer kunnen maken :s
En van TPG moet ik ook zkeer niets verwachten?

nare man 21-09-2004 21:52

Bij een gewone brief heb je sowieso nooit recht op enige schadevergoeding. Dat kan pas als je een brief aangetekend verstuurd (kost iets van vijf euro vijftig) of wanneer je hem bijverzekert. Een pakketje is standaard verzekerd tot zesenveertig euro, nog steeds een beetje te weinig voor een MP3-speler dus. Maar over het algemeen gaan pakketjes niet stuk, terwijl bubbeltjesenveloppen gewoon door de bus worden geflikkerd. Ik ben dus bang dat je gewoon boned bent.

twain4me 22-09-2004 13:38

Citaat:

Atje85 schreef op 21-09-2004 @ 22:33 :

En van TPG moet ik ook zkeer niets verwachten?

nee , in de algemene voorwaarde staat dat jij het moet aanleveren in een deugdelijke verpakking. Stickertjes als " voorzichtig breekbaar etc" worden door de TPG niet serieus genomen.

Atje85 23-09-2004 16:49

al opgelost thnx to creative :cool:

Fade of Light 23-09-2004 22:44

Citaat:

Atje85 schreef op 23-09-2004 @ 17:49 :
al opgelost thnx to creative :cool:
Wat is er gebeurd dan? :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.