Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Muziek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   around the sun~REM (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=968891)

Tiño 30-09-2004 13:43

around the sun~REM
 
Het nieuwe album van REM, around the sun, ligt vanaf vandaag in de winkel...13e album alweer klinkt weer goed enzo...
Iemand anders die em ook al heeft geluisterd?zo ja wat vind je ervan ,ik vind em erg goed geloof ik.

Escapism 30-09-2004 15:40

ja, goede plaat

IEMOW-KOR 30-09-2004 15:45

Vind hem wat tegenvallend. Na het eerste nummer zakt het behoorlijk in elkaar.

NERD 30-09-2004 16:24

Ik vind hem iets te vrijblijvend klinken, bij tijd en wijle haast saai. Niet dat er slechte nummers opstaan, ik mis vooral iets van een heilig vuur o.i.d. Al zal er vast een 40+ doelgroep te vinden zijn voor zulke muziek.

Linda 30-09-2004 21:46

Heel goed (y)

Mortification 30-09-2004 21:49

Als ik iets oersaai vind is het REM wel... :(

geen punt. 30-09-2004 22:35

Ook nooit iets aan gevonden... mss maar eens van mIRC halen, mss is het wat.

antigone 01-10-2004 06:15

Citaat:

geen punt. schreef op 30-09-2004 @ 23:35 :
Ook nooit iets aan gevonden... mss maar eens van mIRC halen, mss is het wat.
begin dan eerst met een album als out of time, of automatic for the people

antigone 01-10-2004 06:16

oh en zelf heb ik m nog niet gehoord, als ik in de cd-winkel ben zal ik eens luisteren. (y)

NERD 01-10-2004 08:35

Citaat:

antigone schreef op 01-10-2004 @ 07:15 :
begin dan eerst met een album als out of time, of automatic for the people
Reckoning + Document lijkt me een betere keuze

geen punt. 01-10-2004 09:31

Nou wat ik daarvan gehoord heb vond ik dus niets aan... nieuwe album is in kwartiertje binnen dus kost niet zoveel moeite :o en kan ik zo weer prullebakkeren.

Bruut 01-10-2004 10:00

Ik heb het album ook ff gedowned..

Ik vind het wel ok :) op een paar nummers na

Professor Aap 01-10-2004 15:40

Ligt 'ie nu al in de winkel? Hmm, dat is een week eerder dan de oorspronkelijke releasedatum. Ik heb de promo al een tijdje, en ik vind 'm erg tegenvallen. Heb er een reviewtje over geschreven, ff copy/pasten:

Citaat:

Artiest: R.E.M.
Album: Around The Sun
Label: Warner Bros.
Releasedatum: 4 oktober

Om R.E.M.'s nieuwe album 'Around The Sun' te omschrijven heb ik slechts drie woorden nodig: jammer maar helaas. Waar voorgangers Up en Reveal bij vlagen uitblonken in soberheid (en daarom niet de waardering kregen die ze verdienen) blinkt Around The Sun vooral uit in saaiheid. Het album klinkt als een wanhopige poging om het geluid (en succes) van Automatic For The People (uit 1992) te evenaren. Michael Stipe had beter moeten weten.

Het album kent welgeteld twee hoogtepunten. Electron Blue wordt gedragen wordt door het ritme van een drumcomputer en doet zodoende denken aan het wonderschone I've Been High van Reveal. En Aftermath is het enige nummer dat doet denken aan het REM van de jaren '80: fris en catchy. Sterker nog, ik denk dat dit nummer wel eens een bescheiden radiohitje zou kunnen worden. Niet voor niets is deze week officiëel bevestigd dat Aftermath de nieuwe single wordt.

Begrijp me niet verkeerd: de andere nummers op de plaat zijn niet per definitie slecht, maar voor R.E.M.-begrippen wel matig. Leaving New York, de eerste single, is een matige opener, vooral dankzij de zoetsappige tekst van Michael Stipe. Make It All Ok, I Wanted To Be Wrong en High Speed Train zijn slaapverwekkend. En zonder enige schroom durf ik te stellen dat The Worst Joke Ever zijn naam eer aan doet. Wat een draak van een nummer! Nogmaals, voor R.E.M.-begrippen.

Een band die de wereld veroverd heeft met albums als Murmur en Automatic For The People moet beter werk af kunnen leveren dan dit. Goed nieuws voor bezorgde R.E.M.-fans: de band is al voor één-derde klaar met een opvolger voor Around The Sun. 'De laatste drie albums waren mooi, maar somber. Daarom is het nu tijd voor een up-tempo rockplaat', aldus bassist Mike Mills. 2005 moet nog beginnen, maar het belooft een mooi R.E.M.-jaar te gaan worden. Mooier dan 2004..

Resumé: 3 uit 5.
Als je R.E.M. wilt leren kennen zou ik beginnen met Reckoning of New Adventures In Hi-Fi.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.