Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [Email] Leeg mailtje in Outlook Express (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=975135)

Amisha 06-10-2004 19:29

Outlook Express
 
Hi mensen,

Had een vraagje over Outlook Express. Ik krijg namelijk een mail zonder tekst erin, terwijl die er wel hoort te zijn. In alle andere mailtjes (van hotmail bijvoorbeeld) is er wel een bericht. Ik heb McAfee op mijn pc, ligt het daaraan? Al mijn instellingen voor inkomend en uitgaan mail heb ik goed ingesteld.. :s

Kan iemand mij please helpen. Ik word gek van dit soort dingen!

Proggie 07-10-2004 16:03

Ellow,

Mss ligt het aan je viruscanner!!
Of Mss moet je je e-mail instellingen controleren!!

Proggie :) :S

Good Luck

Tofke_H 07-10-2004 18:32

Hoe weet je zo zeker dat er tekst in die mail moest staan? Ik krijg ook wel eens een mailtje binnen zonder tekst, ik mail die persoon dan gewoon eventjes dat er iets is fout gelopen, of bij mij, of bij hem/haar, of gewoon onderweg. Volgende mailtje komt dan wel gewoon goed aan...
Zeker omdat het alleen bij dat mailtje "verkeerd" is lijkt het me geen probleem te zijn met jou computer of software op je computer.

Amisha 12-10-2004 11:47

ik mail met mijn zus dus daarom weet ik dat er wat in moet staan, omdat ze het ook tegelijk naar Hotmail stuurt, waar er wel gewoon tekst in is. Mijn e-mail instellingen zijn goed :S En in andere mailtjes staat er wel gewoon tekst.. :s

flamez 12-10-2004 15:14

als het een mailtje is met html opmaak, moet je uiteraard in outlook wel html weergave aanzetten :), maar volgens mij staat dat automatisch aan..

T_ID 12-10-2004 15:18

witte tekst op een witte achtergrond mischien?

Amisha 09-11-2004 19:11

Het is geen mailtje met HTLM opmaak. Voordat ik Mcafee op mijn pc had was er wel gewoon tekst :s En in mijn hotmail staat de tekst er wel gewoon en Outlook niet..

Proggie 14-11-2004 14:01

Je tekstkleur is mss wit?

SubbehQ 14-11-2004 16:17

Citaat:

Proggie schreef op 14-11-2004 @ 15:01 :
Je tekstkleur is mss wit?
jonge.

Aangezien MC afee het blokked stuurt denk ik je zus wat mee of uberhaupt hoe zei een bericht maakt dat mc afee niet vertrouwd. En daardoor blokked. Bij hotmail komt mc afee zo ver niet, dus daar zie je het wel. Waarschijnlijk is dat mailtje ook geinfecteerd.
En je zegt zelf, andere mailtjes zie ik wel, dus moet haast wel aan je zus liggen. Laat haar een virusscan doen, online, en lees het spyware topic ff door.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.