Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Waarom hebben jongens moeite met bellen? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=9808)

soesen 06-03-2002 16:52

Waarom hebben jongens moeite met bellen?
 
Mij is drie keer door dezelfde jongen gezegd dat ie zou bellen, ben benieuwd of ie vanavond belt! Het is ook altijd wat!

cha0s 06-03-2002 16:54

"Het is ook altijd wat" .. whaha...
ehm, sorry hoor, maar aan de hand van 1 flutgozer, concludeer je maar dat alle jongens moeite hebben met bellen.

ik heb er geen moeite mee iig
------------------
~ http://members.tripodnet.nl/cHa0s/ ~ http://www.cHa0s.tk/ ~

[Dit bericht is aangepast door cHa0s (06-03-2002).]

Dy|_uCK 06-03-2002 16:55

ik heb absoluut geen moeite met bellen en ben een jongen

-> je stelling is gefalsificeerd http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

ECKO*72 06-03-2002 16:55

euhh ik heb totaal geen moeite met bellen.

Rufus Lee 06-03-2002 17:09

*is een jongen zoals beschreven in de 1e post*

Ik ben een zware zenuwenlaaier als ik moet bellen :S

AMDFreak 06-03-2002 17:40

pfff... ik zit de hele tijd te zenuwen...
kep geen geen idee wa ik moe zegge!

Lunatix 06-03-2002 17:44

Ik heb geen moeite met bellen, vooral niet met mensen die al heel lang ken, maar als je iemand nog maar net kent kan ik het me voorstellen dat je zenuwachtig bent en niet durft omdat misschien het gesprek stil valt en er dus niets meer wordt gezegt, en jah wat moet je dan?

Psychoot 06-03-2002 17:49

Ik denk dat die jongen wel wil bellen maar gewoon niet durft, kan ik me heel goed voorstellen. Heb ik ook vaker gehad dat ik wou bellen en dat ik naast de telefoon zat en uiteindelijk toch maar niet deed :s

***DKNY'ke*** 06-03-2002 18:28

me vorig vriendje was nogal verlegen en toen ie es belde, was ik niet thuis en had mijn pa de telefoon opgenome, vanaf toen durfde die ni meer http://forum.scholieren.com/biggrin.gif was wel schattig http://forum.scholieren.com/smile.gif

xELSx

Mad^Athlete 06-03-2002 18:32

Citaat:

Rufus Lee schreef:
*is een jongen zoals beschreven in de 1e post*

Ik ben een zware zenuwenlaaier als ik moet bellen :S



Choke 06-03-2002 18:34

Citaat:

Dy|_uCK schreef:
ik heb absoluut geen moeite met bellen en ben een jongen


k ook niet..

nare man 06-03-2002 19:09

Bellen is juist heerlijk..lekker op bed liggen en je nergens anders op concentreren dan de stem van de persoon aan de andere kant van de lijn http://forum.scholieren.com/smile.gif

Rabbi Daniel 06-03-2002 20:08

Citaat:

Rufus Lee schreef:
*is een jongen zoals beschreven in de 1e post*

Ik ben een zware zenuwenlaaier als ik moet bellen :S

Ik ook...

Moet je Yvet eens vragen hoe ik dan klink...

"Uhhh ja, nee, uhhh ik wilde je iets vertellen, uhhh dat niet, uhhh ja, nou, uhhh laat ook maar... uhhh... komt een andere keer wel... niet belangrijk... uhhh sorry..."

http://forum.scholieren.com/redface.gif

AMDFreak 06-03-2002 20:09

mahja.. maar dan ben ik altijd zo bang dat het zo stil wordt.. http://forum.scholieren.com/frown.gif

spacegirl 06-03-2002 20:18

mijn vriend doet er niet moeilijk om,hij is verslaafd aan bellen http://forum.scholieren.com/smile.gif

!!0p3n 06-03-2002 20:22

Huh? Kun je alleen gesprekken ontvangen dan op jouw telefoon? Er zal toch wel een functie op zitten voor uitgaande gesprekken? Of heb je soms een beetje moeite met bellen....... http://forum.scholieren.com/wink.gif

Rhinus 06-03-2002 20:34

Ik heb ook een bel-fobie. Niks is zo erg als bellen. Waarom? Omdat je bij bellen de feedback niet zo duidelijk is. En daarom 'eng' is.

Bij mij dan.

**thuggirl** 06-03-2002 20:35

mijn schatje niet, als hij zegt ik bel je, dan belt hij, en soms zelgs, zoals vanmiddag, onverw8s! http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

waaromniet? 06-03-2002 20:42

Citaat:

nare man schreef:
Bellen is juist heerlijk..lekker op bed liggen en je nergens anders op concentreren dan de stem van de persoon aan de andere kant van de lijn http://forum.scholieren.com/smile.gif


Helemaal mee eens, ik vind bellen (met mensen die ik mag) juist heerlijk... Tis alleen zo duur http://forum.scholieren.com/frown.gif

chatfreak2002 06-03-2002 20:50

Ik vindt bellen dus bijzonder moeilijk. http://forum.scholieren.com/frown.gif Waarom? Geen idee :S

Dotcom 07-03-2002 01:07

Absoluut geen moeite mee met bellen.
Vooral als er dan weer eens voor de honderste keer tegen je gezegd wordt: "sorry, ik heb het te druk", dan boeit het je dus helemaal niet meer op een gegeven moment.

soulless 07-03-2002 01:47

Bellen? Heh. Alleen met sommige mensen en dat wordt ook minder... Kvind bellen meestal een beetje onpersoonlijk...

testout.com 07-03-2002 10:40

Dat is echt onzin. Mijn vriend belde mij altijd, nou ja ik hem soms ook wel maar hij mij in het algemeen. Mijn beste vriendje belt me ook heel vaak, verder zijn er nog wel een paar jongens waar ik vaak mee aan de telefoon hang. Ik vind het echt een stelling van niks, soms is het zelfs zo dat ik met jongens langer aan de telefoon hang dan met meisjes.

testout.com 07-03-2002 10:41

Citaat:

waaromniet? schreef:
Helemaal mee eens, ik vind bellen (met mensen die ik mag) juist heerlijk... Tis alleen zo duur http://forum.scholieren.com/frown.gif


Idd een nadeel. Als ik langer met iemand mobiel bel dan 10 min. moet ik het zelf betalen. Ik bel nu steeds minder mobiel. Gelukkig heb ik van de meeste mensen die ik vaak spreek en veel wil spreken ook wel hun thuisnummers http://forum.scholieren.com/smile.gif

red_hot_chilli_pieper 07-03-2002 11:10

ik ken net zoveel meisjes als jongens die moeite hebben met bellen

@pie 07-03-2002 11:12

slotje ofzo.. generaliseren sukt.. kan ze nog altijd verder gaan in dat andere 'beltopic'

the exploding boy 07-03-2002 11:13

Dat er verschil wordt gemaakt tussen jongens en meisjes... http://forum.scholieren.com/confused.gif
Ik houd ook niet van bellen, maar dat heeft niks met die personen te maken. Ik vergeet gewoon te praten zeg maar...
bellen is niks voor miij http://forum.scholieren.com/smile.gif

highlight 07-03-2002 15:15

hij heeft er geen moeite mee om te bellen, hij heeft er ook geen moeite mee om te praten, tis gewoon het feit dat hij het wel ens vergeet te doen... http://forum.scholieren.com/smile.gif
nee hoor, vroeger kwam dat nog wel ens voor, maar tegenwoordig niet. Ik ben denk ik degene die meer moeite heeft met bellen, omdat ik zelf vind dat ik een hele lelijke stem heb...

Dark Angel 07-03-2002 22:39

Het heeft volgens mij niet zozeer te maken met man/vrouw, maar met visueel denken en audieel (is dat een woord?) denken.

Ik ben zowieso al niet zo'n prater, en tenzij ik met iemand bel die ik echt goed ken, vallen er al gauw stiltes. Ik ben graag stil met iemand, maar dat werkt niet aan de telefoon.

Ik vind gesprekken veel makkelijker als ik m'n gesprekspartner kan zien, want dan kun je comfortabel stil zijn en ook beter reacties opmaken..

jellerd 07-03-2002 23:21

heb ik geen last van hoor!

GRRR 08-03-2002 08:26

Citaat:

Dark Angel schreef:
Ik vind gesprekken veel makkelijker als ik m'n gesprekspartner kan zien, want dan kun je comfortabel stil zijn en ook beter reacties opmaken..

yup, tot frustratie van mijn vriendin die me constant belt. maarja ik maakt het altijd wel goed en het scheelt haar geld.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.