![]() |
Lactacyd
Omdat ik al een hele tijd sukkel met een vaginale schimmelinfectie en al van alles geprobeerd heb en na een uitstrijkje bleek dat er eigenlijk geen ziekmakende bacterien meer zitten maar ik wel nog altijd jeuk heb heeft de dokter mij lactacyd voorgeschreven. Nu heb ik zo'n fles met Lacytacyd intiemvloeistof maar ik weet helemaal niet wat ik er mee moet doen nu, ik weet alleen dat je het moet verdunnen met lauw water maar niet in welke verhouding en ook niet hoe ik het in mijn vagina krijg. In de bijsluiter staat niets en op internet ook niet.
Wie heeft dit wel eens gebruikt of wie weet hoe je het moet gebruiken? |
Ik weet het ook niet hoor, maar moet je dat niet gewoon zoals zeep gebruiken. Dus dan bijvoorbeeld op je washandje doen en je er dan mee wassen. Ik weet verder niet of het echt de bedoeling is dat het helemaal in je vagina komt namelijk.
Mwah ik weet het niet, dus beetje nutteloos. |
Staat dat dan helemaal niet op de verpakking of bijsluiter? Anders vraag je het aan je huisarts of aan de apotheker of drogist.
Zit er trouwens niet iets van een spuit bij of zo (zodat je het in je vagina kan sproeien), volgens mij heb ik dat wel eens gezien. |
Er zijn bij de drogist ook vaginale douches te koop, ik denk dat je daar die vloeistof in moet doen? :)
|
Citaat:
Mijn vriend had ook ergens iets gevonden over een spuit ja, maar die zit er niet bij, tis alleen een fles. Zou je daar eventueel een gewone spuit voor kunnen gebruiken? |
neneeeeee
vaginale douche moet je daarvoor gebruiken, kun je gewoon bij het rkuidvat/etos kopen. Een deel daarin doen, verdunnen met lauw water en die tuit erin doen. Staat op de sproeier hoeveel erin moet. |
ik heb dat ook staan gebruik t niet elke week (had ik me wel voorgenomen 1x per week ff schoon te spoelen mar vergeet t steeds :s)
je moet dus gewoon tot dat streepje die vloeistof erin doen dan de rest water en spoelen maar heel simpel en voelt niet raar ofzo vind ik... |
Ah okee, bedankt :) Waar staan die vaginale douches ongeveer in de drogist dan, hoe zijn ze eruit (of het doosje, pakje, whatever) en hoe duur is dat ongeveer?
|
Citaat:
|
ik dacht dat dat soort dingen juist niet zo goed waren, omdat je daarmee je natuurlijke balans verstoord.. :confused:
|
tsja als de dokter het haar voorschrijft zal er toch wel iets goeds aan zijn. Ik gebruik trouwens de wasemulsie en voel me er een stuk frisser mee dan alleen maar met water wassen.
|
Citaat:
en je vagina is zuur (als bescherming) dus met gewone zeep verneuk je je zuurgraad lactacyd is even zuur als je vagina hoort te zijn en omdat dat bij haar waarshijnlijk door de schimmel een beetje verstoord is zla het wel helpen |
en ikd oe t ook maar zelden want als k t elke dag doe dan gaat t ammel jeuken enzo :s
mara t kan echt geen kwaad want dokters schrijven t idd ook voor ... |
Allemaal ontzettend bedankt. Ik heb vanmiddag zo'n ding gekocht (kost bij de Kruidvat ongeveer 6 euro voor de mensen die geinteresseerd zijn) en daar zitten vier gebruiksaanwijzingen bij ;)
Nou stond er op de sticker van de apotheek dat ik het 2x per week moet gebruiken maar nou lees ik hier dat de jeuk dan juist toeneemt, wat raden jullie aan, hoe vaak gebruiken? |
Citaat:
In zekere zin bedenk ik dit terplekke dus ik weet niet wat andere er van vinden |
Citaat:
Als je denkt dat het allemaal erger wordt of niets verbeterd zou ik gewoon teruggaan naar de huisarts, maar nu volgen wat hij heeft voorgeschreven. |
Citaat:
|
ik zeg niet dat de jeuk altijd toenneemt ik merk zelf soms dat ik dat wel heb.. daarom gebruik ik t alleen als ik t idee heb dat t nodig is.... maar kep t dan vaker bij die vaginale zeep van lactacyd (of kruidvatmerk) die vaginale douche heb ik dat niet bij...
dus zal wel goedkomen!!! |
Op de verpakking van Lactacyd staat duidelijk: uitwendig gebruik. Dus zeker niet inwendig gebruiken!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
idd zijn twee verschillende ik gebruik die uitwendige meestal en die inwendige als ik merk dak veel afscheiding heb...
maar niet te vaak... |
Kan het eigenlijk kwaad als je die inwendige ook voor uitwendig gebruik gebruikt? Ik gebruik het restje wat ik over heb na het spoelen vaak om me gewoon even uitwendig mee te wassen. Kan dat geen kwaad of kan ik dat beter niet meer doen?
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.