Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   2e hands. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=982531)

rodina 06-01-2004 12:52

2e hands.
 
Koop je vaak dingen 2e hands? Zoja wat dan? Dingen die je totaal niet wilt kopen, ondergoed bijvoorbeeld? Welke winkels ga je heen dan?

Verkoop je zelf ook dingen? Aan die winkels? Zoja welke, hoe gaat dat in z'n werk, en krijg je dr een beetje fatsoenlijk geld voor?

Nona Star 06-01-2004 12:57

Citaat:

rodina schreef op 06-01-2004 @ 13:52:
Koop je vaak dingen 2e hands? Zoja wat dan? Dingen die je totaal niet wilt kopen, ondergoed bijvoorbeeld? Welke winkels ga je heen dan?

Verkoop je zelf ook dingen? Aan die winkels? Zoja welke, hoe gaat dat in z'n werk, en krijg je dr een beetje fatsoenlijk geld voor?

ik koop graag 2ehands, maar het is wel moeilijk er leuke dingetjes uit te pikken. ik weet niet zo heel veel 2ehands-zaken, misschien dat het daar aan ligt.

ik kan niet duidelijk zeggen wat ik nou precies koop, als het maar mijn smaak & redelijk geprijsd is.
ondergoed koop ik liever bij de hema, ongesleten nieuw. (ondergoed slijt zo snel)

toevallig heb ik vandaag een broek doorverkocht, maar dat was eenmalig, ik doe niet zo snel kleren van mezelf weg.

*edit* ik ga wel eens naar het Goed Hoogeveen, en Deal in Arnhem (heet die zo?) en in Zwolle verschillende

Fleur 06-01-2004 13:09

Ik koop regelmatig dingen tweedehands. Allerlei kleding.

Tweedehands ondergoed zou ik niet kopen idd.

Heb twee keer tweedehands schoenen gekocht, maar daar kreeg ik later spijt van en heb ze nauwelijks gedragen. Er was natuurlijk maar één paar van en die waren net iets te groot, maar heb ze toch gekocht omdat ik ze zo leuk vond en omdat ze niet duur waren. Van het andere paar vond ik na een tijdje de kleur toch niet zo geweldig meer.
Dit lag dus niet echt aan het feit dat ze tweedehands waren (ze waren ook nog niet gedragen, tweedehands schoenen die wel veel gedragen zijn zou ik niet zo snel kopen denk ik) maar meer aan dat ik ze kocht omdat ik ze leuk vond en ze niet duur waren, maar niet goed nadacht of ik ze wel echt zou gaan dragen.

Als ik tweedehands kleding koop doe ik dat bij De Ruilhoek in Amsterdam. Ik heb daar ook gewerkt en vooral toen kocht ik er veel. Je ziet dan alle leuke kleding binnenkomen en dan is het moeilijk om je in te houden (iig voor mij)

Ik heb daar zelf ook wel eens kleding heen gebracht. Het wordt daar geprijst en opgehangen, als het verkocht wordt krijg je de helft van de opbrengst, als het niet verkocht wordt kan je het na een paar maanden terug krijgen of door laten sturen naar een goed doel.

vrolijkevlinder 06-01-2004 13:23

Ik ga vaak naar de mamamini in Groningen. Daar hebben ze van die sjieke cobertjes voor zo'n 5 euro ofzo.

Nona Star 06-01-2004 13:25

Citaat:

vrolijkevlinder schreef op 06-01-2004 @ 14:23:
Ik ga vaak naar de mamamini in Groningen. Daar hebben ze van die sjieke cobertjes voor zo'n 5 euro ofzo.
waar vind ik dat winkeltje?

Triloxigen 06-01-2004 13:27

1x ooit een vestje 2e hands gekocht, dt was omdat ze niet meer te krijgen waren...
meestal vragen ze bijna de nieuwewwarde in 2e hands winkeltjes (n)

Dan koop ik het dus wel nieuw..

vrolijkevlinder 06-01-2004 13:28

Citaat:

Nona Star schreef op 06-01-2004 @ 14:25:
waar vind ik dat winkeltje?
Ik ken niet echt veel in Groningen maar Het ligt nast een groot park helemaal buiten het centrum. (heb je natuurlijk helemaal niks aan) dus kijk altjeblieft in de gouden gids ofzo.

Sjied No Clue 06-01-2004 13:32

In Haarlem heb je mooie kringloops, schalm, eigen kringloop..

En Zipper is eigenlijk ook wel tweedehands.

J-roen 06-01-2004 13:40

Citaat:

Nona Star schreef op 06-01-2004 @ 14:25:
waar vind ik dat winkeltje?
Er zijn drie vestigingen.
http://www.mamamini.nl/kaart.htm

In de binnenstad is ook nog een leuk tweedehands zaakje, de recessie 3.0 & 3.1, aan het eind van de oude kijk in 't jat (zie kaart)

http://www.recessie.com/assets/Info/kaart.gif

bruns005 06-01-2004 13:54

ik koop en geef ook veel weg aan een tweedehands winkel
voor mij is dat heel gemakkelijk omdat ik in een tweedehands winkeltje werk de¨prijzen die wij hanteren voor tweedehands kleding zijn laag

Scarlett 06-01-2004 13:58

Citaat:

********** schreef op 06-01-2004 @ 14:27:
1x ooit een vestje 2e hands gekocht, dt was omdat ze niet meer te krijgen waren...
meestal vragen ze bijna de nieuwewwarde in 2e hands winkeltjes (n)

Dan koop ik het dus wel nieuw..

De prijzen bij 2ehands-winkels zijn sowieso veel hoger geworden. Episode in Rotterdam is echt zoveel meer gaan vragen. :/

Divina Flor 06-01-2004 13:58

Citaat:

bloempjuh schreef op 06-01-2004 @ 14:13:
Nee, ik koop eigenlijk nooit kleding tweedehands. Misschien ook omdat ik hier in de buurt nergens een fatsoenlijke winkel weet, maar ik heb er ook altijd een beetje een 'vies' gevoel bij, terwijl ik ook wel weet dat dat eigenlijk nergens op slaat.

Bobby James 06-01-2004 15:23

De Mamamini heeft inderdaad leuke dingen! :)

howshesings 06-01-2004 15:27

Je vind er vaak van die leuke aparte dingetjes... dus ja :) En het is toch meestal nog wel net iets goedkoper dan nieuw.
2ehands ondergoed dan weer niet nee, maar ik ben eerlijk gezegd ook nog geen 2ehands winkeltjes tegengekomen waar ze dat uberhaupt verkochten.
Cheap Fashion, Knetter en Vedi Vici in Rotterdam zijn erg okee.

Scarlett 06-01-2004 15:46

Citaat:

howshesings schreef op 06-01-2004 @ 16:27:
Je vind er vaak van die leuke aparte dingetjes... dus ja :) En het is toch meestal nog wel net iets goedkoper dan nieuw.
2ehands ondergoed dan weer niet nee, maar ik ben eerlijk gezegd ook nog geen 2ehands winkeltjes tegengekomen waar ze dat uberhaupt verkochten.
Cheap Fashion, Knetter en Vedi Vici in Rotterdam zijn erg okee.

Ik vind Knetter altijd een beetje saai.

En waar zit Vedi Vici?

Sarah 06-01-2004 15:47

Ik ga er vaak wel kijken als ik er toevallig eentje tegen kom, maar ik vind zelden iets dat echt leuk en bruikbaak is. Ik krijg wel regelmatig tweedehandskleding waar mijn moeder, mijn zus, een nicht of een tante niet meer in passen, en ik geef zelf ook kleding die ik niet meer goed pas weg aan mijn nichtje.

howshesings 06-01-2004 15:59

Citaat:

Jewel schreef op 06-01-2004 @ 16:46:
Ik vind Knetter altijd een beetje saai.

En waar zit Vedi Vici?

Ja, meestal hangt er ook niet echt iets interessants tussen, maar áls er dan iets leuks hangt is het ook meteen érg leuk, vind ik.

Vedi Vici zit vlakbij Cheap Fashion, in het straatje van de Meent naar de bieb met die paarse cdwinkel op de hoek geloof ik. Tis niet zo groot, maar soms vind je er iets :)

DaFrostyOne 06-01-2004 16:01

ik koop geen 2e hands dingen.. verkopen wel (oude telefoon die nog goed werkt en ik kan er wat voor krijgen, ik vind het best :))

belleblaasbel 06-01-2004 16:16

ik zou best 2e hands dingen willen kopen, maar de winkel die hier zit is nogal bagger en verkoopt niet zulke leuke dingen. in arnhem schijnen zo een leukere tweede hands winkel te hebben, humana, kmoet er alleen nog steeds heen, elke keer als ik er langs loop heb ik haast :(

belgo 06-01-2004 16:28

Ik draag 2e hands kleding van mijn vader. Goedkoop en perfect voor mensen die te lui zijn om te winkelen.

Firefly 06-01-2004 18:10

Ik koop veel 2dehands. Hier in Raalte zit een muffig 3ehandswinkeltje waar ze soms verrassend leuke dingen hebben en nog heel goedkoop zijn. Episode in Adam kom ik ook vaak.

frozenfountain 06-01-2004 18:23

Ik af en toe eens kijken bij de Episode of Laura Dolls in Amsterdam. Ik koop er eigenlijk bijna nooit wat. Handschoentjes of rokjes soms. Ondergoed zou ik nooit 2e hands kopen en schoenen ook niet (ik vind het al erg om die bowlingschoenen aan te doen).

Ik vraag me trouwens af hoeveel geld je krijgt als je kleding verkoopt aan een 2e handswinkel.

Gauloises 06-01-2004 18:27

Citaat:

vrolijkevlinder schreef op 06-01-2004 @ 14:23:
Ik ga vaak naar de mamamini in Groningen. Daar hebben ze van die sjieke cobertjes voor zo'n 5 euro ofzo.
Inderdaad :D
Bij de legerdump koop ik ook weleens wat, en soms op rommelmarkten. Maar ik hou het wel bij jassen eigenlijk :o

Laïs 06-01-2004 19:30

Ik koop nooit tweedehands,met de voornaamste reden dat het in 'nieuwe' winkels goedkoper is. :rolleyes:
Ik draag wel kleren van vriendinnen,die te klein zijn geworden,maar er nog mooi uitzien.

'k Heb nog nooit iets doorverkocht en ondergoed koop ik er ook niet. (y)

Binnenkort ga ik wel eens naar de kringloopwinkel,hij heeft alleszins een mooie etalage :o

feline 06-01-2004 20:00

Laura Dolls en Zipper vind ik gaaf (Amsterdam, 9 straatjes).
In Haarlem zit op de Botermarkt een 2e handswinkeltje waar ik weleens iets gekocht heb. Verder krijg ik weleens wat te klein geworden of afgedankte kleding van vriendinnen.

Ik koop niet veel 2e handskleding omdat ik vaak niet kan vinden wat ik wil. Of omdat ik het geld niet over heb voor iets dat er minder mooi uitziet.

Trimm Trabb 06-01-2004 20:00

Ik koop nooit 2e hands omdat ze nooit wat in mijn maat hebben :(

rxQueen 06-01-2004 20:10

niet zo snel, heb het wel eens gedaan, zo'n oud adidas vest op het waterlooplein bijvoorbeeld, en superkwaliteit, mooie diepe blauwe kleur.

maar verder, ja ik krijg soms wel n shirtje van iemand, die dat ding dan zelf toch niet meer hoeft.
ik hou niet zo van 2e hands, en heb ook geen tijd om creatief met 2e hands gekke dingen iets leuks te maken

Ridder 06-01-2004 20:21

Citaat:

Bobby James schreef op 06-01-2004 @ 16:23:
De Mamamini heeft inderdaad leuke dingen! :)
Hehe, volgens mij komt daar mijn bed ook vandaan.. en een paar lampen ofzo :)

Echter, ik heb een soort van drempelvrees om daar naar binnen te gaan.. heel gek, aangezien ik wel graag eens bij Recessie naar binnen wil lopen, en Mama Mini zeker nog moet bekijken voor een ander [beter] bed..

:|

poorleno 06-01-2004 20:29

Citaat:

Laïs schreef op 06-01-2004 @ 20:30:
Ik koop nooit tweedehands,met de voornaamste reden dat het in 'nieuwe' winkels goedkoper is. :rolleyes:
valt best wel mee hoor..

en ik koop zelf wel 2ehands, rokjes, jasjes accesoirers.
ondergoed koop ik nooit 2ehands, nooit opgelet of het aanwezig is eigenlijk.
kom zelf vaak bij de zipper, epidose, en andere kleine 2e handswinkeltjes daar in de buurt waar ik de naam niet van weet..

@Moon 06-01-2004 20:53

Ik hoop eigenlijk nooit 2ehandskleding. Wel krijg ik vroeger wel s 2ehands kleding van kennis/familie ofzo. Dat heb ik dan nog wel s gedragen maar ja.... ik koop kleding toch liever gewoon nieuw.
En andere spullen....koop ik meestal ook gewoon nieuw. 1 ding wat ik dan wél 2ehands had gekocht was mn webcam, maar die zag er ook heel nieuw uit. Diegene had het ook maar mssn 2x gebruikt ofzo dus...
Oude kleren die ik niet meer in pas of leuk vind geef ik ook wel s weg aan anderen. En dingen aan anderen verkopen heb ik dan ook nog wel s gedaan, bv op een braderie :) En nu zit ik er aan te denken om een aantal studieboeken te verkopen, bij de Slechte ofzo....

Help Valentijn 06-01-2004 21:19

Als je echt naar iets op zoek bent, zeker eens gaan kijken bij Naughty I (of Eye?) in Antwerpen, leuke dingen aan redelijke prijzen (vergelijkbaar met H&M).

Ik koop er wel eens iets, verder duik ik ook wel eens in de vaders kleerkast, zolang het maar orgineel is.

Otis 06-01-2004 21:40

ja , ik koop wel eens 2ehandse dingen zoals riemen, tasjes, petjes en andere sieraden..
Als ik iets leuks zie en t is toevallig 2ehands , dan koop ik dat.
Vaak bij Deal in Arnhem..

Hydraul!C FunK 06-01-2004 21:42

Mja, koop wel 2e hands hoor.
Maar geen ondergoed :s .

Soms als ik leuke dingen erbij zie enzo....

freakjuh 07-01-2004 11:04

Ik kijk vaak wel bij 2ehands zaakjes, daar hebben ze vaak aparte dingen die je in "normale" winkels niet zo snel ziet... :)


Ik zou zeker geen ondergoed 2e hands kopen, bah zeg. Schoenen alleen als ze er nog schoon en mooi uit zien, maar ook liever niet..tenzij het van iemand is, die ik ken.

Idd Episode is leuk (y) in Den Haag zit ook een winkeltje waar ik weleens kijk, maar daar hebben ze voornamelijk van die kostuums enzo :D

elfje16 07-01-2004 11:32

ik koop heel vaak 2de handse kleding.
geen ondergoed, je weet nooit wat er allemaal mee gedaan is.
ik ga altijd naar arnhem, naar deal en humana (of hoe dat ook heet)
en naar het leger des heils

~Sjeherazade~ 07-01-2004 11:33

Citaat:

Laïs schreef op 06-01-2004 @ 20:30:
Ik koop nooit tweedehands,met de voornaamste reden dat het in 'nieuwe' winkels goedkoper is. :rolleyes:
[/size]

Inderdaad dat is echt belachelijk. Ik koop wel tweedehands maar dan moet het wel echt speciaal zijn, iets dat ik nergens anders vind.

bertbart 07-01-2004 11:34

Citaat:

rodina schreef op 06-01-2004 @ 13:52:
Koop je vaak dingen 2e hands? Zoja wat dan? Dingen die je totaal niet wilt kopen, ondergoed bijvoorbeeld? Welke winkels ga je heen dan?

Verkoop je zelf ook dingen? Aan die winkels? Zoja welke, hoe gaat dat in z'n werk, en krijg je dr een beetje fatsoenlijk geld voor?

heh bah rodina! :eek: draag jij 2e hands onderbroeken? :nono:

Danique 07-01-2004 11:51

Ik kijk wel vaak op markten naar kraampjes en ga weleens naar 2e hands winkels, maar meestal koop ik er niks. Ik vind er af en toe wel iets leuks maar net niet leuk genoeg. Ik heb er 1 keer een bikini topje gekocht, met een h&m label erin :D

Ik heb er verder niks op tegen dat het 2e hands is, er bestaat ook zoiets als wassen en stomen. En nu de jaren 50 en 60 weer in zijn kan je daar vaak wel terecht voor authentieke accesoires enzo.

EvilSmiley 07-01-2004 12:02

mijn lievelings vest komt van mijn zusj

Dolores 08-01-2004 17:34

Citaat:

bloempjuh schreef op 06-01-2004 @ 14:13:
Nee, ik koop eigenlijk nooit kleding tweedehands. Misschien ook omdat ik hier in de buurt nergens een fatsoenlijke winkel weet, maar ik heb er ook altijd een beetje een 'vies' gevoel bij, terwijl ik ook wel weet dat dat eigenlijk nergens op slaat.

Gadje 08-01-2004 19:42

ik wil wel maar ik vind nooit wat leuks
in breda zitten eigenlijk niet zo veel 2e hands winkeltjes

ja ik wil nog steeds een old skool adidas vest
mjah en alsik dan op t waterlooplein ben dan versta ik de verkoper niet (65euro??) en dan bleek t dus 6,50 te zijn, maar dan was ik alweer thuis...

Roos 08-01-2004 19:47

Nee eigenlijk nooit, ik kom niet in die winkels... Heb momenteel niet zoveel geld dus misschien ga ik wel eens kijken. Lijkt me wel leuk om allerlei leuke accesoires zoals sieraden, riemen, tasjes enzo lekker cheap te krijgen.. :cool:

Ondergoed zou ik natuurlijk nooit zo kopen, echt goor..

Scarlett 08-01-2004 19:55

Citaat:

howshesings schreef op 06-01-2004 @ 16:59:
Ja, meestal hangt er ook niet echt iets interessants tussen, maar áls er dan iets leuks hangt is het ook meteen érg leuk, vind ik.

Vedi Vici zit vlakbij Cheap Fashion, in het straatje van de Meent naar de bieb met die paarse cdwinkel op de hoek geloof ik. Tis niet zo groot, maar soms vind je er iets :)

Oh, in die blokken. (y)

&Sister Moon heeft toch ook 2e hands? Niet dat ik het er ooit zie hangen..

Scarlett 08-01-2004 19:57

Citaat:

Roos schreef op 08-01-2004 @ 20:47:
Nee eigenlijk nooit, ik kom niet in die winkels... Heb momenteel niet zoveel geld dus misschien ga ik wel eens kijken. Lijkt me wel leuk om allerlei leuke accesoires zoals sieraden, riemen, tasjes enzo lekker cheap te krijgen.. :cool:

Ondergoed zou ik natuurlijk nooit zo kopen, echt goor..

Ik heb ook nog nooit ergens ondergoed zien liggen moet ik zeggen.

Bij de Episode wel altijd bikinitopjes en -broekjes. Om de één of andere reden heb ik met de topjes toch minder moeite dan met de broekjes. :|

Maija 08-01-2004 19:59

ik zou t wel kopen. had t vroeder wel.. van markten enzow.. maar bij mij in de buurt zijn geen tweedehands zaken.. maar ondergoed dat nooit..

Laïs 10-01-2004 15:13

Citaat:

poorleno schreef op 06-01-2004 @ 21:29:
valt best wel mee hoor..


Hier zijn er niet zo veel (of waarschijnlijk ken ik er bijna geen) maar de 1 waar ik soms kom,is het wel overdreven duur.

Kiss Pookie 10-01-2004 16:16

Ik koop bijna nooit iets 2e hands...
En nee ik heb er geen bepaalde reden voor :p

Kheb alleen een paar tapschoenen 2e hands gekocht :cool:

Pebbles 10-01-2004 16:19

Ik ken bijna geen tweedehands winkeltjes.. een winkeltje hier in de buurt heeft wel af en toe wat 2de hands dingetjes, en datzelfde geldt voor een winkeltje in Maastricht, maar het is niet zo vaak dat ik daar ook echt wat leuks zie hangen..
Via het kledingbazaar topic hier heb ik wel al een aantal broeken, shirtjes en een jas gekocht of verkocht :)

Kurtmeisje 10-01-2004 16:50

Weet iemand een tweedehands winkeltje in Nijmegen? Ik ben laatst wel in dat winkeltje naar de Movement geweest, maar daar vond ik niets leuks..

Denise84 10-01-2004 19:22

Ik weet geen leuke 2e hands winkels te zitten.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.