![]() |
Dvd-branden
Hoi hoi, ik heb diverse film-bestandjes die ik graag op dvd wil zetten.
Ik heb het brandprogramma Nero, ik heb alles geprobeerd en ook gegooled, maar kom er echt niet uit. Wie weet welke optie ik moet hebben, om de bestandjes te branden, ik ben wat dit betreft echt een groentje, maar ik weet het echt niet. Alvast bedankt, Liefs LP |
|
ik zou zeggen kijk een op slysoft en dan clone dvd en any dvd donwloaden, makkelijker bestaat het niet!!!
|
Voor een standalone altijd branden als video-dvd. Alles in Video_TS, kan niet makkelijker :)
|
Was het niet zo dat je .avi bestanden eerst moest omzetten naar dvd formaat zodat je de dvd in de stand alone kan afspelen?
|
Dat hangt van de losse bestanden af. Als dat . VOB bestanden zijn, dan kunnen die zonder problemen op een DVD gebrand worden in een map genaamd Video_TS.
Als het .AVI-bestanden zijn zullen ze inderdaad eerst omgezet moeten worden. Maar er zijn daar hele goeie handleidingen voor, onder andere op de site die ********** noemt. Anders ff googlen op 'DIVX naar DVD' ofzo, dan ben je er echt zo. |
Citaat:
|
Ik ga het allemaal ff uitzoeken, wat jullie hebben geantwoord, alvast bedankt, allemaal heel lief, jullie horen van mij :)
xx LP |
Citaat:
Ik kan die optie dus in al mijn brand-programma's niet vinden.. |
Citaat:
http://home.planet.nl/~krauw018/aahzooo.jpg |
kan Nero6 ook decrypten en comprimeren?
(sorry voor de up) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.