Tisch,
Jammer dat je het forum besloten hebt te verlaten. Ik denk dat je door vrijwel alle forummers gemist gaat worden, op welke manier dan ook.
Het was de bedoeling dit bericht even franjeloos als je zelf voorstelt te laten, maar daar je Charlotte met name noemt en min of meer aanvalt, moet haar het recht gegeven worden te reageren of zich te verdedigen.
Er komt nu een slot op, omdat het een mededeling is die geen discussie behoeft en niet om antwoorden vraagt, met uitzondering van het hierboven genoemde. Charlotte heeft de mogelijkheid een reactie te versturen aan het forumbazenteam, die dan mogelijk geplaatst wordt.
Daarna komt het hangslot er opnieuw op en is het een gesloten zaak. Tisch en Charlotte mogen, als ze dat nog willen, doorpraten zoveel ze willen, maar wel via de privéberichten.
Jammer dat je het forum op deze manier verlaat.
LUH-3417 & Ieke
Laatst gewijzigd op 08-03-2005 om 18:22.
|