Oud 15-04-2005, 22:16
AirWave94
AirWave94 is offline
Ik heb een bobbel op m'n borst sinds kort en heb echt geen idee hoe dit zou komen. Ben de laatste tijd niet gevallen of ergens tegen aangelopen o.i.d. Een vergroeiing kan het ook niet zijn lijkt me want het is me nooit eerder opgevallen. En ja, ik heb al een afspraak gemaakt bij de doktor dinsdag, maar was al vast benieuwd. Iemand enig idee ?
Met citaat reageren
Oud 18-04-2005, 12:45
Malon
Malon is offline
Ik heb laatst gehoord dat jongens ook borstkanker kunnen krijgen omdat ze een heel klein beetje borstweefsel hebben. Maar of dit waar is durf ik niet te zeggen.

Maar daar moet je je maar geen zorgen om maken. Eerst even de huisarts afwachten he.

Succes dinsdag.
Met citaat reageren
Oud 18-04-2005, 15:43
brynn
brynn is offline
Mannen kunnen ook borstkanker krijgen, maar die kans is ontzettend klein. Waarschijnlijk is nog minder dan 1% van de borstkanker gevallen bij een man, en gaat het vaak om mensen die genetisch belast zijn. Daarnaast is dat voornamelijk iets bij oudere mannen, dus ik zou me daar geen zorgen over maken.

Ik weet niet hoe oud je bent en waar de bobbel zit, maar het borstklierweefsel van veel jongens zet een beetje op tijdens de puberteit. Dat heeft met veranderingen in hormonen te maken, en trekt vanzelf weer weg. Niets om je zorgen over te maken. Als je daar meer over wil weten moet je zoeken op gynaecomastie. Er zijn ook ontzettend veel andere oorzaken van gynaecomastie, maar in de puberteit is er bijna altijd sprake van de fysiologische vorm. Bij babytjes zie je ook wel eens dat ze zeg maar ´borstjes´hebben, dat heeft ook te maken met hormonen, die de baby nog heeft van de moeder.

Ik zou me er geen zorgen over maken, het is vast niets ernstigs, maar toch goed dat je even langs de huisarts gaat. Succes!
Met citaat reageren
Reageren

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Lichaam & Gezondheid Hoe groot is de kans
melissavdhtrd
20 01-08-2013 12:18
Seksualiteit Seksverhalen
Verwijderd
318 04-02-2013 14:43
Algemene schoolzaken onze gymleraar is een pedo :l
hometownheroine
44 21-01-2010 19:40
Verhalen & Gedichten Anouk en Danny #2
Little Phoebe
264 23-07-2006 14:40
Lichaam & Gezondheid Knobbeltje in rechterborst
Wuftie
40 25-04-2006 20:16
De Kantine [gouwe ouwe] wat staat er onder je ctrl+V ???
damaetas
582 27-01-2003 18:11


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:53.