Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Allereerst, heb je heel toevallig die aflevering van Oprah gezien dat een meisje zichzelf sneed om te zien dat ze nog leefde en het daarna op haar gezicht en lichaam smeerde, en waarom ze dat deed wist ze zelf niet, ik moest er iig aan denken toen ik je stukje las.
Opzich is er niks mis met je stukje, maar het is niet echt een origineel onderwerp en omdat je niet bijzonder goed schrijft, of een hele aparte woordkeuze oid hebt, blijft 't niet echt hangen. |
![]() |
|
Eigelijk gewoon sene uit een heel verhaal, dus 't fijt dat het verwarrend is is goed begrijpelijk.
Oprah kijk ik niet, dus daar niet van geript (maak je geen zorgen, zo laf bent ik niet) Ging vooral om het beeld. Maar erg bedankt voor het commentaar ^-^ Kan er vast wel wat mee.
__________________
Juncus... That fuzzy feeling inside
|
![]() |
|
Ik ben begonnen met lezen, maar dat 'ze' elke keer leest ontzettend rot. Mocht je nog eens iets schrijven, probeer dat dan zoveel mogelijk te vermijden, hierdoo rheb ik het niet helemaal gelezen. Verder is het inderdaad niet origineel (goh, ik heb nog niet zo lang geleden ook iets met de titel verloren gepost
![]() Keep writin'!
__________________
Ik ben ook maar een product van mijn opvoeding.
|
![]() |
|||
18 keer begin je een zin met 'Ze'.
Verder stoort dat me absoluut niet, zoals bij de andere reacties wel het geval scheen te zijn. ![]() Citaat:
Citaat:
Verder doet het tekstje me niets. Het is iet wat oppervlakkig geschreven en zoals de anderen zeggen is het onderwerp niet echt bijster origineel. Maar het is een vak op zich om een origineel onderwerp te verzinnen. ![]() ![]()
__________________
Schrijven is georganiseerde spontaniteit!
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Verhalen & Gedichten |
Versponnen, vermaard, verloren gegaan Mazzie | 10 | 25-10-2005 11:16 | |
Verhalen & Gedichten |
Verloren ziel arP-socialist | 7 | 25-08-2004 16:58 | |
Verhalen & Gedichten |
VERLOREN (gedicht over onzekerheid) wilco984 | 4 | 26-12-2003 13:43 | |
Verhalen & Gedichten |
Verloren eenzaamheid Secreet | 1 | 18-10-2003 13:16 | |
Verhalen & Gedichten |
Hoe De Wilg Een Noot Verloor Dreampoet | 3 | 22-10-2001 16:24 | |
Verhalen & Gedichten |
Verloren- voor Cath. Verwijderd | 8 | 30-08-2001 16:11 |