Oud 27-07-2005, 15:23
Verwijderd
Zoals sommigen misschien gelezen hebben, ga ik over enkele maanden naar Japan.
De plannen worden steeds concreter, ik heb me aangemeld bij een vrijwilligersorganisatie (wwoof), waarbij ik bij mensen in huis kom en werk op organische boederen e.d. voor kost en inwoning.
Ik ben spullen aan het aanschaffen, een route aan het uitstippelen, een visum aan het regelen en zelfs al met de vaccinaties bezig, maar ik heb nog één belangrijk ding nodig; een ticket.

Ik ben op zoek naar een (zo goedkoop mogelijk) ticket naar Tokio, met als vertrekdatum het begin van oktober, maar de retourdatum wil ik graag openhouden. Daar ben ik namelijk nog niet uit, waarschijnlijk eind mei of begin juni, maar dat ligt er echt aan hoe het in Japan allemaal loopt.

Iemand enig idee waar ik moet zoeken?
ANWB oid lijkt me geen goed idee, die reserveren tickets van 7600 euro en dat gaat gewoon niet.
Ik ben al een beetje bezig met het afstruinen van internet, maar echt lukken wilt het nog niet.

Alle hulp is welkom!
Olaf
Advertentie
Oud 27-07-2005, 15:35
zoef de haas
Avatar van zoef de haas
zoef de haas is offline
volgens mij is Akumabito daar voor een paar maanden geweest misschien dat die er wat meer van weet ofzo???
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan!
Oud 27-07-2005, 16:37
Breg
Avatar van Breg
Breg is offline
Probeer het eens bij Kilroytravels. Daar hebben ze al flexibele tickets vanaf 900 euro. Je ticket is dan een jaar geldig en vaak mag je gratis of voor een redelijk klein bedrag de data veranderen.

site is www.kilroytravels.com, en ze zitten o.a. in Rotterdam, Amsterdam, Utrecht en Groningen volgens mij. Heb er zelf ook net een rond de wereld ticket geboekt.
__________________
*It's our responsibility to be the change we want to see in this world*
Oud 28-07-2005, 18:09
Kadaver
Kadaver is offline
"Goedkoop" en "Japan" in 1 zin....heel gewaagd

Open ticket die een jaar geldig zijn, zijn over het algemeen erg duur, helemaal voor een bestemming als japan. Wat een apart en interessant wat je gaat doen trouwens
Advertentie
 

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:28.