![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
The revolution will not be televised.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
Ja, dat kan, maar het is op zich misschien een beetje raar om condooms bij je te hebben als je nog geen seks wilt hebben. Dat is net zoiets als sigaretten meenemen terwijl je niet rookt, of zoiets. Behalve dan dat je misschien eerder plots condooms nodig hebt dan sigaretten.
![]() Wel verstandig, trouwens, daar niet van, net zoals het verstandig is om nog geen seks te hebben als je dat niet wilt. ![]() |
![]() |
|
![]() |
Ik vind het heel verstandig van TS om condooms bij zich te hebben, je weet nooit wat er gebeurd. En dan liever dat je het veilig doet. Maar als je er niet aan toe bent hoef je het niet te doen, dan zeg je dat gewoon tegen haar. Als ze het niet wilt begrijpen is dat jammer voor haar. Seks is niet iets wat je moet, omdat je condooms bij je hebt of omdat iemand anders het wil, maar dat moet je doen als je het zelf wilt.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Wat een briljante deductie!
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Lijkt mij niet zo fris eerlijk gezegd... Oja, en als jij er niet klaar voor bent: NIET DOEN. En als zij niet wil wachten zou ik haar laten zakken... En gewoon met haar erover praten... Maarja, dat zijn tips die al 1000000x genoemd zijn... |
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
ik had de eerste dg al heftige sex dus . is niks mis mee. gewoon lekker genieten . dan komt het wel goed |
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
breezah slet en ABN arP-socialist | 500 | 19-01-2004 12:29 |