Heeft iemand één van zen boeken al gelezen?
Zo ja, wat vinden julie van zijn theorie??
Ik zal het hier even heel kort uitleggen voor degenen die hem niet kennen. (natuurlijk klinkt het allemaal minder overtuigend dan)
Hij is één van Amerika's beste artsen op gebied van behandeling van de hersenen. Dan tijdens één van z'n sessies, waarbij hij een vrouw onder hypnose bracht gebeurde er iets waar hij zelf weinig geloof aan hechtte in het begin. Deze vrouw begon namelijk over haar vorige levens te vertellen.
Nadien is hij opzoekwerk gaan verrichten, en kwam hij tot de conclusie dat er al massa's informatie bestond over zulke dingen.
Zodus is hij zich gaan specialiseren in het teruggaan in ons eigen leven maar ook naar vorige levens.
Nu ga ik zijn theorie wel onrecht aandoen door alles zo kort te houden..
Hij komt tot de conclusie dat een lichaam, het fysieke dan, totaal onbelangrijk is, en dat dus enkel de geest altijd voortleeft. Liefde is het belangrijkste dat er is. We komen in een volgend leven altijd terug bij de personen waar we liefde van krijgen en waar we liefde aan geven.
Dingen die in een vorig leven gebeurd zijn kunnen ook een rol spelen in ons onderbewustzijn in een volgend leven.
Dit is nu héééél kort. Zo komt het totaal niet overtuigend over, maar voor mij zit hier een grote waarheid in. Eigenlijk is de essentie van alle godsdiensten gelijk, de geest leeft voort, het lichaam is maar tijdelijk.
__________________
*** Mercy is for the weak!***
|