| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
http://www.wiebevanderzee.com/extra/aquarelleren
allereerst begint hij met potlood he. Dus niet eerst met potlood, nee, echt, allereerst. Niet het kopen van papier of het pakken van papier, nee, allereerst begint hij met potlood. Goed onthouden kinders! |
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() <3Ik vind die rode "lekkerwarm"-trui op de homepage ook zo naar
|
|
| Advertentie |
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
die prijzen zijn niet mis!
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Koeien zijn best leuk. Zo zachtaardig. Ze hebben lieve ogen. En Vasalis heeft er een gedicht over geschreven, dan zijn ze meteen al extra lief.
|
|
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Piekeren is de verkeerde kant op fantaseren.
|
||
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
dus in de tussentijd schrijf ik een assessment en maak ik een poster voor een expo en denk ik telkens in de minuten dat mijn handen stil liggen van: 'ha, há. HA. ZOVEEL RUIMTE"
|
|
|
|
|
|
Ik ken een meisje die ook gek is van koeien. En dan ging ze op kamp en dan waren er toevallig koeien in de buurt en dan was ze daar non-stop om de hele tijd die koeien te aaien. Ik vond het een beetje vreemd. En toen had ze een vriend ofzo, die ging dan mee naar de koeien en toen hadden ze voor het eerst gezoend bij de koeien en dat had ze op haar blog gezet.
__________________
Je was een glasblazer met een wolk van diamanten aan zijn mond
|
|
|
|
|||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Citaat:
Ipv nu alweer in aan opdrachten bezig zijn...
|
||
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|