Hee Krabje
Ik herken me erg in je verhaal.
Ik doe zelf SPW niveau 4 en ik heb altijd willen doorstuderen tot ik ontdekte dat mijn hart echt in de gehandicaptenzorg ligt.
Ik ga dus ook niet doorstuderen, omdat ik dan toch onderbetaald krijg of allerlei vervelende extra taken die ik helemaal niet wil
Maar als ik in jou geval mijn mening mag geven: ik zou lekker doorgaan.
Nog 2 jaar en je bent lekker klaar!

Op mijn stageplekken in de gehandicaptenzorg liepen altijd wel SPW'ers, maar ook altijd een aantal SPH'ers.
Het enige nadeel is dan dat je misschien MBO betaald krijgt... Maar je doet wel het werk dat je leuk vind.
En je bent al bijna klaar met je opleiding HBO! En je bent nog jong.. Misschien trekt de jeugdzorg je over een paar jaar wel?
@Fantome; ook SPW'ers worden vaak gevraagd als Persoonlijk Begeleider

Grote instellingen, zoals Bartiméus, doen veel SPH medewerkers weg en nemen SPW'ers aan, omdat die goedkoper zijn
Groetjes,
Nootje