Wat denken jullie, komt ie er? Of komt ie er niet?
En wat verwachten jullie er van?
Ik denk dat hij er komt, en zou het in ieder geval best wel leuk vinden, ik heb het nog nooit mee gemaakt en hoor er allemaal leuke verhalen over van mn ouders, kenissen.
__________________
Look to the future, do not look back. But remember the good times:).
Nou ehm, ik heb een hekel aan kou. Maar schaatsen vind ik wel leuk. En kijken naar schaatsers die het koud hebben ook. Dus ja hij mag best komen, als ie maar op schiet en niet volgende maand pas! Want dan moet het allaaang lekker weer zijn!!
07-02-2012, 23:06
Verwijderd
Het maakt me niet zoveel uit of hij wel of niet komt. Ik denk trouwens dat de kans klein is.
Ja, ik vind het prima, maar waarom moet het leger ingezet worden om een deel van die route schoon te vegen? We willen toch bezuinigen op het leger? Dit kost klauwen met geld. Maar als het op een dergelijk stukje volksvermaak aankomt, dan mag het leger ineens wel weer.
Beetje raar hoor.
Ik vind het jammer voor de mensen die écht fanatiek zijn en die tocht graag een keer willen rijden, maar ik geef geen moer om die "oprecht diep teleurgestelde" aanstellerige hysterische massa die de afgelopen dagen opeens is opgestaan, aangespoord door de overenthousiaste media die er een slaatje uit probeerden te slaan met programmering waar je tenen spontaan krom van gingen staan.