Oud 03-06-2013, 10:02
dennisbb
dennisbb is offline
Hallo, ik ben 15 jaar en denk er echt al erg lang over om uit huis te worden geplaatst, hier heb ik verschillende redenen voor. Zo heb ik het gevoel dat mijn ouders altijd aan mijn kop zeiken en ze me nooit begrijpen..
School gaat niet goed, moeder is erg ziek, ouders gescheiden.. , er zijn nog meer dingen aan de hand. Maar dat gooi ik het aller liefst niet openbaar.
Ook is mijn opvoeding gewoon niet goed geweest, ouders gescheiden waardoor er veel afwisseling was als ik bij mijn moeder of vader was. Bij mijn vader kon ik meer schelden enzo, mijn moeder is strenger.
Nu sinds een jaar heb ik voor gekozen om bij mijn moeder te gaan wonen, vader verhuisd heel erg vaak en dat is gewoon niet leuk als kind zijnde..
Het is niet dat ik me hier thuis voel maar alles gaat mis, heb zelfs begeleiding van Yorneo. Maar dat helpt gewoon niet.
Thuis doe ik veel, maar dit wordt gewoon niet gezien.
De waarheid is dat ik mijn steentje bijdraag maar het niet wordt gezien en het nooit goed is. Nu vraag ik jullie wat kan ik het beste doen, ik wil al te graag het huis uit..
Vriendelijke groetjes,

Dennis
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 03-06-2013, 19:49
Pluis
Avatar van Pluis
Pluis is offline
Zolang je nog minderjarig bent zal er altijd iemand aan je kop zeuren. Of je nou thuis woont of onder begeleiding ergens anders. Wat doet Yorneo allemaal met en voor je? Praten zij alleen met jou of ook met je ouders en jij samen?
__________________
"Haar linker borst is groter, evenals haar rechter"
Met citaat reageren
Oud 04-06-2013, 20:02
arPos
Avatar van arPos
arPos is offline
ik wilde niet het huis uit, maar ik had geen keus.

als je minderjarig bent en (een van) je ouders leeft dan is het niet makkelijk om de volledige verantwoording over jezelf te krijgen, en ik kan je vertellen dat wil je ook eigenlijk helemaal niet; dat weet je nu nog niet maar dat komt wel.

bedenk maar dat als je dit leest dat dit van iemand komt die geen familiefoto's heeft.
__________________
B. kiest tussen nergens vertroosting in vinden of door niet te speculeren of door filosofisch te redeneren, de derde optie betekent putten uit alle bronnen
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Huiswerkvragen: Exacte vakken [WI] Hoe los je verbanden op? Examen HAVO
SchoIier
4 09-09-2012 22:28
De Kantine Wat heb jij vandaag gedroomd?
Verwijderd
500 17-08-2008 08:54
Huiswerkvragen: Exacte vakken [WI] Symmetrie
ayman
3 01-04-2008 23:32
Psychologie Het Grote Lucht Je Hart Topic 114#
duivelaartje
495 26-11-2007 16:19
Psychologie kzie het hier niet meer zitten wi
LA BLADIRA
6 13-10-2003 12:56
Verhalen & Gedichten QuaTro by Q-Wi-Q
Q-Wi-Q
3 06-08-2001 22:44


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:04.