Ik zoek een onderwerp voor mijn eindwerk, maar ik vind niet echt een geschikte. Misschien hebben jullie wel een ideetje of zo?
Ik doe jeugd-en gehandicaptenzorg en loop momenteel stage bij sociaal gekwetsten. Daarrond moet ik nu mijn eindwerk maken.
Ik had reeds enkele ideeën, maar die bleken niet mogelijk.
Zo dacht ik aan een bewonersvergadering, maar dit was reeds het onderwerp enkele jaren geleden, dus kan ik dit moeilijk nog eens doen. Toen dacht ik eraan om een bibliotheek op te starten, maar dit werd ook ten dele reeds uitgevoerd.
Ik wou toen twee gastjes, die totaal niet overeenkomen, zo beïnvloeden dat het hun relatie ten goede kwam. Maar het ene gastje vertrekt maandag voor 6 weken naar een observatiecentrum ivm zijn gedragsstoornis.
Nu weet ik het eventjes niet meer, dus alle ideeën zijn welkom.
Het zou wel moeten gaan over mijn stageplek en liefst iets praktische uitvoerbaar.
Ik heb echt al zitten brainstormen over het feit wat nuttig zou kunnen zijn voor de instelling en vooral voor de gastjes dan.
Wat wil zo'n kind/jongere nu echt?
Misschien een ontspaniningsruimte? Maar wat versta je dan onder ontspanning? En bovenal, zorgt L. daar dan niet reeds voor met de wekelijkse ontspanningsactiviteiten?
Pff...iemand een suggestie?
|