Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 30-12-2004, 21:41
Someboy
Avatar van Someboy
Someboy is offline
Groot probleempje... toen ik mijn harde schijf wilde formatteren (dus niet defragmenteren) kreeg ik een melding dat de schijf beschadigd is en niet geformatteerd kan worden. Ik ging daarna schijfcontrole zijn werk laten doen maar die zei het volgende: (zie afbeelding)



Wat is er aan de hand? Is letterlijk me harde schijf kapot. Dus de harde schijf dat in me pc kast zit en is het niet meer op te lossen? Of is het een softwarefout? Ik heb dit nog nooit meegemaakt. Ik kan niet meer defragmenteren (begint steeds opnieuw en geeft dezelfde fout) en formatteren lukt al helemaal niet.

Verder werken me programma's gewoon prima, heb nergens last van.

Gr, diamond
__________________
...
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 30-12-2004, 22:00
M@rco
Avatar van M@rco
M@rco is offline
Zoek uit van welk merk de schijf is en ga naar de site van de fabrikant. Daar kun je een programmaatje downloaden dat op een diskette past; als je dan daarvan je PC opstart kun je dat programma draaien en die test dan je harde schijf. Dan weet je zeker dat er iets mis mee is.

Verder zou ik als de sodemieter een backup maken van je belangrijke bestanden.
__________________
What experience and history teach is this — that people and governments never have learned anything from history, or acted on principles deduced from it.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:50.