Nee, voor zover ik weet bij ons alleen maar gewone Nederlanders!
De trainingen worden bij ons ook niet supergoed bezocht, vooral niet als je kijkt naar het aantal leden wat er eigenlijk hoort te zijn. Maar het is meestal toch wel een redelijk vast clubje, en degenen die er altijd zijn krijgen in de wedstrijd ook de betere posities. Maar het is inderdaad wel jammer dat een aantal gewoon bijna nooit komt (maar er zijn ook altijd wel een paar geblesseerden, die kunnen er natuurlijk ook niks aan doen).
Daarentegen is de sfeer wel super!! Het is echt hardstikke gezellig altijd, en dan na de training nog wat drinken in het clubhuis.

Ik vind het rugby heel leuk, maar ik ga ook zeker voor de gezelligheid hoor!
Ik vind het ontzettend jammer dat er bijvoorbeeld op tv ook bijna niks te zien is van rugby, er wordt vrijwel niks van uitgezonden. Terwijl elke scheet die in voetballand gelaten wordt helemaal uitgemolken wordt. Maar de sport groeit wel, langzaam aan, dus ik ben benieuwd, misschien is het over 20 jaar in Nederland wel veel bekender!