Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 10-06-2005, 19:45
Verwijderd
Na mijn blijde aanschaf van de Logitech Cordless Desktop MX 3100 en het instellen daarvan komen er steeds onderin beeld grote, groene, lelijke letters te staan wanneer ik een multimedia toets of een F-Mode toets gebruik.
Ik kan het op de een of andere manier niet op een screenshot vastleggen, maar waarschijnlijk weten degenen die deze set ook hebben wel waar ik het over heb.

Mijn vraag is nu, is er ergens een optie die je kunt uitzetten zodat niet alles wat je aanklikt/indrukt weergegeven wordt?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 11-06-2005, 12:58
Kawoutertje
Avatar van Kawoutertje
Kawoutertje is offline
Ja, dat kan je

Normaal moet je bij logitech ook de drivers van het toetsenbord en muis installeren. Bij het toetsenbord wordt er dan de driver iTouch geïnstalleerd.

Ga dan naar de iTouch configuratie door op het icoontje in je tray te dubbelklikken of via start => logitech => iTouch => iTouch - configuratie.
Daar ga je naar het tabblad opties en vink je "Toetseneffecten op het scherm vertonen" gewoon uit.

Klaar is kees.

btw, vette combinatie, die MX3100. Daar is m'n MX700 niets tegen.
__________________
When you are arguing with an idiot, make sure the other person isn't doing the same thing.
Met citaat reageren
Oud 11-06-2005, 20:20
Verwijderd
Dat staat er bij mij niet bij, dat zal wel zijn omdat jij de MX700 hebt en ik de MX3100. Bij mij heet het SetPoint.

Inderdaad een goede set, vooral die muis is zeer precies en nauwkeurig (5.8 megapixel beeld per seconde of zo ).

Maar goed, weet iemand die de set zelf heeft nog een oplossing?
Met citaat reageren
Oud 12-06-2005, 20:00
Verwijderd
Laat maar, ik heb het ondertussen al opgelost
Met citaat reageren
Oud 12-06-2005, 20:44
M@rco
Avatar van M@rco
M@rco is offline
Mss leuk om erbij te zeggen hoe je dat dan gedaan hebt?
__________________
What experience and history teach is this — that people and governments never have learned anything from history, or acted on principles deduced from it.
Met citaat reageren
Oud 13-06-2005, 15:37
Verwijderd
Oja

Even via start -> alle programma's -> logitech -> muizen en toetsenborden -> instellingen. Dan bij de tab 'Extra', onder de kleine tab (onder die i) het vinkje 'Statusinstellingen (zoals Caps Lock) op scherm tonen' weggehaald
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:14.