Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 16-10-2005, 02:21
kusj
kusj is offline
Ik was al een tijdje verlieft op een hele goede vriend (die noem ik voor het gemak maar even A)van me. (daar had k al een andere keer een topic over geopend) Maar hij kreeg een vriendin, en na een tijdje had ik het gevoel dat hij (ook al kon ik het niet begrijpen) met haar echt gelukkig was.
Toen werd opeens een andere vriend van me, (Voorhte gemak maar even B noemen) verlieft op me. Ik vond die laatste altijd wel 'iets'hebben dus heb ik maar iets met hem gekregen.
Ik denk dat ik onbewust toch wel graag verlieft op hem wou worden,
Op de dag dat k officieel iets met B kreeg hoorde ik dat het al 2 dagen uit was met de vriendin van A.
dat was best en schok, want ik had niets in de gate, en omdat ik de beste vriendin van A was dacht ik wel alles te weten.

Maar van dag 1 begon het dubbele gevoel weer te knagen, ene dag vond ik A leuker en de andere dag B.
Ik wist hoe verschikkenlijk verlieft ik was geweest op A.
En ik had ook meer het gevoel van: A ben ik verlieft op en B is meer de 'leuke'jongen waarmee ik me makkenlijk kan vertonen.

Ja, want A is nogal rustig en verlegen, En B absoluut niet, hij was ontzettent plakkerig, altijd en overal kussen en knuffelen enz, ik werd er ook wel gek van.

Uiteindenlijk heb ik de stap gemaakt om een keer uit te gaan met A, (dat deed ik zowieso al vaker)
En hem het gewoon te vertellen,
Tot mijn grote verbazing was hij ook verlieft op mij. En we hebben gekust,
Ik heb het toen zo snel mogenlijk uit gemaakt met B met een simpele smoes,

Toch vraag ik me af of ik eraan goed gedaan heb,
Ik ben wel blij day ik van het geklef afben, maar nu is er bijna niets, hij is erg verlegen zoals ik heb gezegt,en absoluut niet klef, hij heeft geen hartjes in zn msn naam staan, zelfs onze sms zijn precieshetzelfde als voorheen, binnen 2 weken hebben we pas 4 keer gekust,
En we houden het geheim, omdat B eigenlijk een hele goede vriend van hem is.
En van al die kleffe dingen walg ik wel een beetje,maar ik zie zo ook niet of hij echt van me houd/verlieft is.
mja, hij weet ook vanzichzel dat ie niet klef is 9dat zegt ie, en daar zijn we ook te lang vrienden voor om dat te weten) en we moeten het ook nog gehim houden, dat maakt het samen tot een hele rare situatie...

Wat vinden jullie,
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 16-10-2005, 02:32
Metal
Avatar van Metal
Metal is offline
JEZUS GRISTUS

wat wil je nou horen?
dit lijkt meer op een mededeling.

maargoed, wanneer je twijfelt in een relatie is het niet goed, dus less thinking. het klinkt ongelooflijk homofiel maar laat je leiden door je gevoel oid, wat heb je nou aan de meningen van kansloze mensen op een dom forum?

je zou btw wel iets aan je spelling kunnen doen.
__________________
i create glitches with my voice
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 05:59
Verwijderd
Ik wil je graag voorstellen aan de letter 'D'

en: je was verliefD op A maar die was bezet, dus 'neem je maar' met B??
en omdat A niet klef is weet je niet of die van je houdt???

ik ga hier niet eens verder op in
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 08:03
Verwijderd
later, als je 30 bent, lees je dit terug, en kun je er hartelijk om lachen
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 09:45
Verwijderd
Probeer dit eens voortaan: Blijf zitten waar je zit en doe voorlopig helemaal niets zolang je niet weet wat je moet doen, en denk er dan lekker rustig over na...
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 10:04
kusj
kusj is offline
Oke, ik heb dit getypt toen ik een beetje teveel gedronken had.

Ik ben zolang verlieft op A geweest. (ja ga nu niet moeilijk doen over A en B.)
En ik kwam er eigenlijk pas achter toen ik iets met B had hoe sterk die gevoelens nog waren. Ik dacht op het begin dat ik Echt over A heen was en voor de rest van mijn leven gelukkig met B zou worden.

En nee, ik wil niet dat hij klef is. Maar een keer een lief sms zou wel leuk zijn, of op zn minste laten merken dat hij het leuk vind dat ik in de buurt ben.
En dat is heus niet zo moeilijk.

Vind hij me niet leuk ofzo, wat doet die jongen met mij
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 10:11
Jinte
Jinte is offline
verliefd is met een d meid.
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 10:33
evanescence
Avatar van evanescence
evanescence is offline
Citaat:
kusj schreef op 16-10-2005 @ 03:21 :
Ik vond die laatste altijd wel 'iets'hebben dus heb ik maar iets met hem gekregen.
Heb niet je topic volledig gelezen maar hier begint het al...niet echt een duidelijke basis van verliefdheid...
__________________
Broken......
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 10:34
Sithan
Sithan is offline
B werd met een simpele smoes de laan uit gestuurd?
In godsnaam hoe triest kun je zijn...
__________________
Twee gekken die zeiden: "Wij 3-en, zijn alle 4 een soort van genieën"- spreek wartaal, doe raar - Iets geks geen bezwaar - Geniale fantasmagorieën -
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 10:57
evanescence
Avatar van evanescence
evanescence is offline
Citaat:
kusj schreef op 16-10-2005 @ 11:04 :
Oke, ik heb dit getypt toen ik een beetje teveel gedronken had.

Ik ben zolang verlieft op A geweest...blabla
Ben je nog steeds dronken? --> verliefT
__________________
Broken......
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 11:16
Flijn
Avatar van Flijn
Flijn is offline
'Lieve A, we hoeven heus niet klef te doen, maar ik zou het leuk vinden als je af en toe laat merken dat je me leuk/lief vindt.'

Niet zo heel moeilijk hè?

Maar als je zo verliefd op die jongen bent moet je accepteren dat dit zijn manier van doen is. Als je dat niet kunt moet je in het vervolg wat beter nadenken over je beslissingen. Je kunt anderen namelijk kwetsen zo, weet je.
__________________
Dear enemy, may your head fall off at an akward moment.
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 11:37
Lenaleentje
Lenaleentje is offline
Citaat:
kusj schreef op 16-10-2005 @ 03:21 :

hij is erg verlegen zoals ik heb gezegt,en absoluut niet klef, hij heeft geen hartjes in zn msn naam staan
Geen hartjes in zn msnnaam? Mag ik vragen hoe oud je bent?
EHm, laat me raden... hoogstens 14 ofzo?

Meid, totdat je iets meer volwassen bent zou ik sowieso nog niet aan jongens beginnen, want zoals je zelf al merkt kan het soms vrij ingewikkeld zijn en met je jonge geest is het allemaal lastig te verwerken...
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 12:00
BrunetJuh
Avatar van BrunetJuh
BrunetJuh is offline
Aandachtsgeiler.
__________________
move your body next to me
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 12:10
kusj
kusj is offline
Ik ben 18 jaar, heb een hele zware vorm van dyslexie. het kost voor mij heel veel moeite om zo'n verhaal te type. Maar bedankt, dat konden jullie ook niet weten.

Met die hartjes bedoelde ik meer op een manier van.. B deed dit extreem veel, zelf doe ik dit ook niet..
Maar dit deed A wel bij zijn vorige vriendin.

Ik heb geen zin meer om mezelf te moeten verdedigen, ik kan niet met dit verhaal duidenlijk maken in welke situatie ik zit,omdat alles wat ik zeg helemaal letterlijk word overgenomen.
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 12:44
Spiteful
Spiteful is offline
Neem zelf eens wat initiatief, hij heeft er schijnbaar wat moeite mee en dat is volgens mij het enige probleem.
__________________
There's a time and a place for everything, and it's called college
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 12:53
teddybeer1983
Avatar van teddybeer1983
teddybeer1983 is offline
Je hebt met B iets genomen omdat je een leegte wilde opvullen, nu heb je met A, waar je altijd iets mee wilde en nu blijkt het iets tegen te vallen als ik het goed samenvat.

Als je vindt dat A te weinig doet (maar dat ook deels komt omdat hij zo van nature is) onderneem dan zelf die dingen. Moet hij altijd beginnen met zoenen
Je vindt het vervelend dat hij geen hartje in z'n msn naam heeft (*zucht, for gods sake*), maar misschien komt dat ook wel omdat jullie hebben besloten om het geheim te houden.

Je hebt je hart gevolgd en dat is het beste wat je kan doen en erg belangrijk.

[edit] veranderd, ben nog niet helemaal wakker (en ook dyslectisch)[/edit]
__________________
Vrouwen gaan uit om te vergeten................ en mannen om bij de vrouwen te zijn

Laatst gewijzigd op 16-10-2005 om 13:33.
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 13:15
Spiteful
Spiteful is offline
hart
belangrijk
Ik wil niet moeilijk doen, maar miss leer je er iets van
__________________
There's a time and a place for everything, and it's called college
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 14:25
bindmiddel
Avatar van bindmiddel
bindmiddel is offline
A is for apple
B is for Blood
Darling wat is nou de vraag?

En had je nou iets met G genomen omdat die F ff niet beschikbaar was?

Hart enzo true that
__________________
wooptiediddleyf*ckingdoo
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 20:50
Snijer
Avatar van Snijer
Snijer is offline
Citaat:
A ben ik verlieft op en B is meer de 'leuke'jongen waarmee ik me makkenlijk kan vertonen.
Citaat:
Ik heb het toen zo snel mogenlijk uit gemaakt met B met een simpele smoes,
Asjeblieft, wacht even een paar jaar, word wat verstandiger, en doe het iemand dan pas aan om z'n vriendinnetje te worden

Smakeloos
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 21:47
Verwijderd
Citaat:
kusj schreef op 16-10-2005 @ 03:21 :
hij heeft geen hartjes in zn msn naam staan
Nee toch? Arme meid.
Met citaat reageren
Oud 16-10-2005, 22:24
Verwijderd
♥ deze topic.
Met citaat reageren
Oud 20-10-2005, 09:00
Blaatkop
Blaatkop is offline
Citaat:
Mephostophilis schreef op 16-10-2005 @ 22:47 :
Nee toch? Arme meid.
toen ik dat las dacht ik al, daar ga ik gelijk op reageren

ik heb ook nooit hartjes in mn msn meisje, wen er maar vast aan!
Met citaat reageren
Oud 21-10-2005, 02:11
crook
Avatar van crook
crook is offline
ik zou voor de jongen met de grootste lul kiezen, succes
Met citaat reageren
Oud 21-10-2005, 15:41
Magican
Avatar van Magican
Magican is offline
Citaat:
kusj schreef op 16-10-2005 @ 03:21 :


Toen werd opeens een andere vriend van me, (Voorhte gemak maar even B noemen) verlieft op me. Ik vond die laatste altijd wel 'iets'hebben dus heb ik maar iets met hem gekregen.

absoluut niet klef, hij heeft geen hartjes in zn msn naam staan, zelfs onze sms zijn precieshetzelfde als voorheen, binnen 2 weken hebben we pas 4 keer gekust,
En we houden het geheim, omdat B eigenlijk een hele goede vriend van hem is.
En van al die kleffe dingen walg ik wel een beetje,maar ik zie zo ook niet of hij echt van me houd/verlieft is.
mja, hij weet ook vanzichzel dat ie niet klef is 9dat zegt ie, en daar zijn we ook te lang vrienden voor om dat te weten) en we moeten het ook nog gehim houden, dat maakt het samen tot een hele rare situatie...

Wat vinden jullie,
Ik heb even de mooiste stukjes van het berichtje deruit gehaald.
En meisje, als je voortaan niet weet wat je moet doen, vraag het dan aan je juffrouw van groep acht.
__________________
I did it for teh lulz
Met citaat reageren
Oud 21-10-2005, 16:13
Verwijderd
zucht
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 21-10-2005, 16:35
Mr.Oizo
Avatar van Mr.Oizo
Mr.Oizo is offline
Haha, wat kansloos dit.
__________________
Mr.Oizo als vaste forummer: 27-04-2000 - 13-11-2006. Daarna passief lid geworden.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Verhalen & Gedichten Mijn eigen boeken
Demipet660
6 04-09-2015 06:41
Liefde & Relatie Vriendin en 3 jongens.
Illumnia
17 28-05-2012 09:53
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen Boekbespreking "La vie à reculons"
designerfox
5 18-04-2007 13:57
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Terreur teistert scholier
koelieboelie
191 27-06-2005 01:59
Liefde & Relatie ik heb er een puinhoop van gemaakt
-bambi-
70 28-12-2004 00:16
Liefde & Relatie oude liefde/nieuwe liefde
SpiT
16 29-05-2002 16:22


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:05.