Smeren klinkt bij mannen beter dan huid verzorgen
15 juni 2007, 15:48 (plaats uw reactie)
AMSTERDAM - Vaderdag gaat steeds meer op moederdag lijken. De vrouw kan er bijna niet meer omheen om in een cosmeticazaak voor haar man een vaderdagcadeautje te kopen. Inmiddels is er heel wat meer beschikbaar op het gebied van crèmes en andere smeersels. Voor mannen dus.
Bekijk video: Smalband | Breedband
---
Het blijkt maar weer mannen gaan ook op de toer van de smeerseltjes en dingetjes.
Kan jij bij je vader aankomen met een potje creme?
TS -> Mijn moeder heeft het wel eens vroeger geprobeert, maar het staat nogsteeds ongebruikt in de badkamerkast. Geen succes dus.
Mijn vader heeft een aantal jaren terug al eens voor gevraagd om een crème. Toen heb ik zo'n mannencrème van Nivea voor hem gekocht. Dat gebruikt hij nog steeds. Maar niet uit ijdelheid. Meer omdat z'n gezicht erg droog is.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
nee, dat kan hier echt niet! Een aantal jaren heb ik dat weleens voor hem gekocht voor vaderdag, maar mocht het van hem daarna zelf gebruiken. Enige 'creme' dat hij gebruikt is scheerschuim .
__________________
Arguing on the internet is like running at the Special Olympics: even if you win you're still retarded.