Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 07-07-2002, 14:38
Verwijderd
...

Laatst gewijzigd op 04-01-2015 om 23:56.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 07-07-2002, 14:50
Verwijderd
tis echt moeilijk om hier een zinnig antwoord op te geven, omdat ik me in bijde kanten van het verhaal kan vinden...
ik snap trouwens nix van die telling hoe lang jullie al wat hebben, maargoed...
Ik kan me heel goed voorstellen dat zij er moeite mee heeft, als ik in haar schoenen stond zou ik hetzelfde reageren (of erger, weetikveel ). En vanuit jou gezien had ik ook hetzelfde gedaan, behalve de reden van het vreemdgaan.
hmmz...hmmz...
Waarom moet je zonodig met dat meisje afspreken...?
Als je vriendin daar nou zó mee zit en je zet haar vertrouwen op die manier op het spel.....
Dan kan je het toch maar beter niet doen?
Met citaat reageren
Oud 07-07-2002, 14:51
makita
makita is offline
Ik zou gewoon vragen of je vriendin mee wil als je met je ex afspreekt of dat jullie gewoon met een groepje iets gaan doen. Maar of je dat leuk vind is een ander verhaal want het lijkt me pretty vervelend als je de hele tijd door haar in de gaten wordt gehouden !! succes !!!
Met citaat reageren
Oud 07-07-2002, 14:54
a girl like me
a girl like me is offline
ik denk dat je je vriendin gewoon heel duidelijk moet zeggen dat je haar leuk vind en dat je met die ander alleen vrienden bent en dat er verder niets is. ze zou jou dan gewoon moeten vertrouwen en erin geloven dat je de waarheid spreekt, dus ik denk dat je gewoon met die vriendin wat af moet spreken, als je vriendin je voor een ultimatum ofzo zou stellen, dan moet je dan kijken of ze het waard is om die vriendschap er voor op te zeggen of niet. Wat die ouders betreft weet ik niet, opzich vind ik 2 jaar niet veel, maar als die ouders er wle problemen mee hebben, kun je misschien als ej bij haar bent met die ouders gaan praten zodat zij ook inzien dat je een goede jongen bent.
nou dat was ut dacht ik of niet,
en ja als je geen goede jongen bent, dna zla ikook maar niet met die ouders gaan praten maar dat zal wel geen probleem zijn
GOOD LUCK
Met citaat reageren
Oud 08-07-2002, 15:18
PardonMe
Avatar van PardonMe
PardonMe is offline
Je vriendin zit er duidelijk heel erg mee als jij zou afspreken met dat meisje.. Ook al heb je haar ervan verzekerd dat je het nooit weer zal doen..
Maar in haar achterhoofd is ze denk k nog wel bang daarvoor 'het is 1 keer gebeurd, waarom zou het een 2e keer dan niet kunnen gebeuren'
Je hebt haar vertrouwen die keer beschaamd en dat zal je terug moeten winnen..

maar je vriendin wil liever niet dat je met dat meisje afspreekt, je zegt dat je alleen haar wilt en geen ander meisje, waarom wil je dan toch perse afspreken met die andere? Snap wel dat je daar verder geen bedoelingen mee hebt en dat jullie gewoon willen kletsen enzo, maar als je vriendin het er zo moeilijk heeft en jij haar niet kwijt wil, spreek dan gewoon niet met dat meisje af, maar ga met haar msnen bijvoorbeeld.. hou op die manier contact..
Of maak een afspraakje met haar waar je vriendin ook bij is, dat jullie met zn 3e iets gaan doen, is natuurlijk niet wat je wilde maar misschien dat je vriendin zich daar beter bij voelt..?

Ga in ieder geval geen afspraakjes maken buiten je vriendin om.. vind het wel goed dat je het haar gevraagd hebt..
__________________
•·.·´¯`·.·• Dat je de werkelijkheid niet uit het oog moet verliezen zegt al dat hij niet helemaal te vertrouwen is... •·.·´¯`·.·•
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen PLEASE HELP ME!!!!!!>>>Frans mondeling.... Ö
Mautje
0 20-04-2010 15:55
Seksualiteit Belangrijke vraag over de pil..
kindermens
10 20-06-2003 15:14
Seksualiteit Please help me even!!!!! ik ben bang
kindermens
6 18-05-2003 16:25
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen Please help me, k moet info hebben over eetgewoonten van jongeren
BRAMmetje2001
3 25-10-2001 21:05
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen please help me
nick tha bomb
1 09-10-2001 18:37
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen wie heeft het boek de val gelezen van marga minco! please help me!
1 14-06-2001 19:31


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:55.