Mijn broertje reist nogal veel (kapitein in opleiding), en wil dus zijn PC vervangen door een laptop.
Nu is hij op zoek naar een degelijke laptop, waar je redelijk mee kunt komen qua games. Nu is dat met zijn budget lastig (900 euro), maar een leuke laptop met een GeForce 7000-serie kun je voor dat geld toch wel kopen?
Qua merken heeft hij geen voorkeur, sowieso omdat hij geen ervaring heeft met laptops.
Verder is garantie e.d. belangrijk, dus waar te kopen? Bij de local computershop een laptop bestellen werkt beter dan iets bij Dixons o.i.d. halen?
Zo moet je, wanneer je je laptop bij Dixons o.i.d. hebt gehaald, zelf contact opnemen met de klantenservice van de desbetreffende fabrikant. Terwijl hij, wanneer hij bijvoorbeeld hier bij de SCH bijv. een laptop besteld, hij zelf terug kan gaan naar de winkel, en zíj contact opnemen met. Als winkel sta je sterker dan als 1 klant.
__________________
Veramerikanisering alom!
|