Advertentie | |
|
![]() |
|
Ohja het is altijd lachen om noobies te bashen als ze dingen lelijk spellen enzo. Gooi er wat dyslexie bij en hilariteit alom.
OT: 100% NL, daar moet ik niks van hebben. Ik hou alleen van Nederlandse muziek na 10 bier in de kroeg in de polonaise met 15 nieuwe vrienden die ik daarvoor nooit eerder gezien heb.
__________________
De huidarts vond het allemaal dermate logisch.
|
![]() |
||
Citaat:
Voor de duidelijkheid: jouw 'manier van typen,, aight?' is dus niet gewenst. Gebruik gewoon 1 komma ipv steeds, gebruik Nederlandse worden en controleer je tekst ook een keertje voor je het post. Op die manier krijg je ook serieuze reacties. Ik neem aan dat je daar zelf ook meer op zit te wachten.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Studeren |
kunstmatige intelligentie of twinfo (wi + informatica) I love stars | 9 | 04-03-2008 12:37 | |
Films, TV & Radio |
100% NL (geen Hardcore) lilsaman | 12 | 22-01-2008 03:45 | |
Muziek |
[patronaat 15-09-2006] God Forbid, Maroon, Cataract, Purified in Blood, Narziss toemba | 8 | 30-08-2006 12:40 |