Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Ontspanning / De Kantine
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 21-04-2008, 07:11
Missy
Avatar van Missy
Missy is offline
Hoe ziet jouw dagelijks leven eruit? Welke sport doe je? Welke opleiding doe je? Werk je? Waar? Ben je blij met je dagelijks leven of zou er nog wat mogen veranderen? Wat en waarom?

Hoe ziet een doordeweekse dag er voor jouw uit? En het weekend?
__________________
Piekeren is de verkeerde kant op fantaseren.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 21-04-2008, 10:01
***ailá***
Avatar van ***ailá***
***ailá*** is offline
Om te beginnen ben ik best blij met mijn dagelijkse leven, al zou er iets meer vrije tijd in mogen van mij

Om te beginnen ga ik praktisch elke dag naar de uni. (behalve soms donderdag of vrijdag, dan heb ik af en toe een vrije dag) De begintijden zijn ongeveer fifty-fifty verdeeld. Ik heb op maandag, dinsdag, woensdag van 13:30 tot 16:15 of 17:15 college. De helft van de tijd begin ik dus om 13:30. Vaak heb ik 's ochtens echter ook practicum, dan begin ik om 8:15. Dan heb ik dus best wel een lange dag.. tot 16:15 ofzo, maar dat zijn dan ook mijn studiedagen, die ik volprop met leren Oja, ik studeer dus geneeskunde vergeten te zeggen

Als ik thuis ben daarna ga ik meestal even opruimen enzo en huishoudelijke dingetjes doen en later koken. Verder ga ik weer achter de boeken zitten, maar op een relaxte manier --> ondertussen eten en internetten enzo. Daarna ga ik soms nog een uurtje tv kijken en slapen.

3 avonden per week ben ik op de dansvloer te vinden --> stijldansen en salsa. 1x per week werk ik, vaak op vrijdagavond. (van 16:30 tot 22:00). In een ziekenhuis, hoe kan het ook anders. Daar werk ik in de verpleging. En dat is dus mijn week

Het weekend:
Zaterdag is mijn luierdag. Vaak ga ik dan bij mn ouders en laat ik me verwennen Zondag ben ik altijd vroeg weer op en ga ik wat achterstallig huiswerk maken + relaxen. En dan begint de week weer. Ik ga zelden uit, daar ben ik niet zo dol op. Behalve als er iets te vieren is ofzo. Met vrienden afspreken doe ik tussen de bedrijven door
__________________
http://weerwolfspel.123forum.nl
Met citaat reageren
Oud 21-04-2008, 10:10
Martiño
Avatar van Martiño
Martiño is offline
Op een doordeweekse dag ben ik overdag meestal met mijn studie bezig, dus in Eindhoven college/practicum/project/minor. Als ik thuiskom ben ik met huiswerk of huishouden bezig, of ik doe even wat voor mezelf. Rond zeven uur eten we, en dan doe ik of nog wat huiswerk, of iets leuks met mn vriend, of ik ga nog even forumen/gamen/oid.
Op dinsdagavond kijk ik Desperate Housewives en strijk ik, op woensdagavond ga ik naar de toneelclub in Roermond, op donderdagavond af en toe op stap in Eindhoven en op vrijdagavond doen we boodschappen en kijken we de Simpsons en Met Het Mes Op Tafel. Op zaterdag werk ik, en als ik thuiskom ben ik meestal moe, dus dan doe ik weinig speciale dingen meer, heel af en toe 's avonds iets ondernemen. Zondag is uitrustdag en/of sociaaldoendag. Ondanks dat ik me het wel al vier jaar voorneem, sport ik bijna niet.

Ik ben wel blij met mijn dagelijks leven. Zaterdag is eigenlijk de meest vermoeiende dag, maar dat compenseert zich meestal wel met een vrije ochtend op een doordeweekse dag. Woensdagavond is mijn favoriete avond, lekker naar toneel en achteraf een wijntje. Ik zou wel wat meer mogen sporten, en wat meer sociale activiteiten mogen ontplooien, maar dan moet ik ook minder op het forum zitten. Mijn leven zal in ieder geval volgend jaar behoorlijk veranderen als ik op stage ga.
__________________
you're not my demographic
Met citaat reageren
Oud 21-04-2008, 13:06
Daboman
Avatar van Daboman
Daboman is offline
Ik zit op een doordeweekse dag vrijwel altijd op de uni. Ik probeer al het universiteit-gerelateerde werk altijd binnen kantooruren af te krijgen en vaak lukt dit ook wel. Ook al heb ik vrijwel alle kantooruren er voor nodig. Maar als er grote verslagen of tentamens voorbereid moeten worden kan het wel eens uitlopen. Verder ben ik 1 tot 2 keer in de week de hele avond weg om te dammen en ben ik ook regelmatig in het zwembad te vinden. Op de overige avonden doe ik nooit veel boeiends. Op vrijdag en/of zaterdagavonden spreek ik af met vrienden of zit ik thuis te relaxen. Op zaterdagmiddag zijn er vaak damactiviteiten of ik werk 's ochtends in de tuin. Zondag doe ik huishoudelijke dingen en relax ik altijd.

Vanwege de onregelmatigheid kunnen er soms wel eens een hele hoop dingen tegelijk vallen (damtoernooien, grote opdrachten/zware vakken voor school, verjaardagen). Andere periodes kunnen juist weer heel rustig zijn. Die onregelmatigheid is soms wel eens vervelend, met name omdat het moeilijk is nieuwe initiatieven te beginnen, maar het voorkomt dat ik in een sleur terecht kom.
__________________
Diamanten zijn moeilijk te vinden.
Met citaat reageren
Oud 21-04-2008, 15:51
Verwijderd
Ik doe aan hardlopen en gitaarspelen, volg het voetbal en het wielrennen, ik zit op TTO, tweetalig onderwijs en ik ben nog maar een miezerig brugje Op de doordeweekste dagen gebeurt nooit veel bijzonders, ik zit wat te klooien op de computer, maak zo af en toe wat huiswerk, speel gitaar, loop hard, leer soms eens wat en ga naar school. In het weekend loop ik een wedstrijd, computer ik, maar ik huiswerk, ect. Ik vind dit eigenlijk heel saai, maar het moet toch allemaal gebeuren.
Met citaat reageren
Oud 21-04-2008, 16:04
zoemzoem
Avatar van zoemzoem
zoemzoem is offline
Ik studeer geneeskunde, maar ga zelden naar colleges, dus ik ben niet heel vaak op de universiteit te vinden. Ben ik er wel voor practica of werkgroepen, dan ga ik bijna altijd ook nog wel koffiedrinken/luchen met vriendinnen.
Ik werk 1 dag in de week in het ziekenhuis, een lange dag, vaak van 8.00 tot 17.30, want dan ben ik toch bezig en vind ik het fijn om het af te maken (mag mijn eigen tijd indelen). Op donderdag ben ik anderhalf uur student-assistent.
De woensdagavond ben ik kwijt aan zwemmen en in de sauna zitten en naar het zwembad toe fietsen. Dinsdagavond komt er vaak een vriendin bij me eten.
In het weekend ga ik (maar steeds minder) naar huis toe, elke vrijdag of zaterdag ga ik naar een winkelcentrum toe, gewoon voor een uurtje ofzo, omdat ik altijd wel iets nodig heb.
Ik heb echt ontzettend veel tijd over die ik thuis doorbreng en die toch heel snel voor bij gaat. Ik hou niet zo van uit gaan, 1x in de maand is veel. Soms spreek ik met vriendinnen af, maar eigenlijk vind ik het ook wel best om de avond alleen in mijn kamer door te brengen.

Ik ben op dit moment erg blij met mijn leven, daarom zie ik er ook wel tegenop straks aan mijn co-schappen te beginnen. Maar ach, ooit zal ik toch eens fulltime moeten gaan werken, dus dit is een goed begin.
__________________
Druk is een kwestie van prioriteiten stellen.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 11:35
Balance
Avatar van Balance
Balance is offline
Mijn week ziet er meestal zo uit:

Maandag: stage van 8.00 tot 17.00 + 3,5 uur reistijd.
Dinsdag: school van 11.00 tot 16.00, dansles van 20.00 tot 21.45 + 1,5 uur reistijd.
Woensdag: stage van 8.00 tot 17.00, werk van 19.30 tot 0.00 + 4,5 uur reistijd.
Donderdag: stage van 8.00 tot 17.00, werk van 19.30 tot 0.00 + 4,5 uur reistijd.
Vrijdag: school van 11.00 tot 16.00 + 1,5 uur reistijd.
Zaterdag: werk van 19.00 tot 0.30 + 1 uur reijstijd.
Zondag: vrij

Meestal blijf ik na m'n werk nog een uurtje zitten. En ik ga geregeld wat leuks doen met vrienden.

Ik zou wel wat meer vrije tijd willen doordeweeks, hoewel ik er anderzijds ook niet mee om kan gaan. Op zondag weet ik soms werkelijk niet wat te doen. Aan de andere kant ben ik na de woensdag en donderdag vaak wel echt gesloopt. Wat meer slaap zou dan best prettig zijn.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 11:58
***ailá***
Avatar van ***ailá***
***ailá*** is offline
dat je dat volhoudt zoveel reizen!
__________________
http://weerwolfspel.123forum.nl
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 12:03
Balance
Avatar van Balance
Balance is offline
Citaat:
dat je dat volhoudt zoveel reizen!
Het is niet ideaal, maar momenteel niks aan te doen.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 12:43
PixelDansje
Avatar van PixelDansje
PixelDansje is offline
ohw jeetje Ik schrok van aila's elke dag op de uni verhaal, maar na het lezen van de verhalen realiseerde ik dat jullie allemaal over maandag tot vrijdag praten met uni verhalen (duhhuh)

OT:
Dinsdag tot en met donderdag werk ik van 3 tot 11. Dit betekent dat ik van 3 tot 11 betaald word, maar ik ben bijna nooit voor 1 uur thuis omdat we nog blijven hangen en vaak ook niet voor 12 uur klaar zijn.

Vrijdag sta ik om 7 uur (vroeg!!!) op en dan ga ik naar hilversum, daarna moet ik meteen door naar mijn werk. Na het werk (+/-)12 uur ga ik nog even wat drinken in de stad of op mijn werk.
Zaterdag werk ik ook van 3 tot 12 en ga ik bijna altijd de stad in. Echt uit gaan doe ik meestal niet omdat ik al 8 of 9 uur aan het werk/rennen/lopen ben en dus gewoon eventjes wil zitten.

Op zondag komt mijn broer vaak en dan gaan we 'koffie drinken' daarna ga ik weer werken van 4 tot 10 of 11.

Maandagen ziijn fijn, ik slaap uren uit en spreek vaak (relatief) met dp af of een vriendinnetje..

Tussendoor forum ik veel, probeer ik onder de zonnenhemel te gaan (vaak niet meer dan 10 minuten, maar oohw zo warm) en spreek ik best veel af met vrienden..
__________________
een typisch geval van iemand met andere kwaliteiten
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 12:44
Verwijderd
Ik probeerde iets te schrijven maar kwam tot de conclusie dat mijn leven niet interessant genoeg is om een fatsoenlijk bericht achter te laten.

.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 12:45
PixelDansje
Avatar van PixelDansje
PixelDansje is offline
Citaat:
Ik probeerde iets te schrijven maar kwam tot de conclusie dat mijn leven niet interessant genoeg is om een fatsoenlijk bericht achter te laten.

.
toe (A) ik heb tot nu toe iedereen gelezen
__________________
een typisch geval van iemand met andere kwaliteiten
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 13:09
Verwijderd
Hm, best lastig, want mijn dagelijks leven verandert vrij vaak, helemaal nu ik veel vakantie/tentamenweken heb. Maar voor nu ziet het er ongeveer zo uit:

maandag: om 8.23 uur vertrekt mijn trein, om 10.45 uur begint het college en om 12.30 uur ben ik al weer klaar, soms blijf ik wat hangen, soms ga ik meteen weer naar huis. Rond half vier ben ik meestal wel weer thuis, dan ga ik wat eten en dan studeren.
dinsdag: geen colleges, ik sta meestal rond 8 uur op, soms iets eerder, soms iets later, en dan ga ik na douchen en ontbijten weer studeren.
woensdag: pas om half twee de trein, van te voren nog thuis studeren, college tot half zes, daarna meestal meteen weer naar huis, rond acht uur sta ik weer in de hal. Vaak probeer ik 's middags warm te eten, rond half een, en dus eet ik dan 's avonds gewoon wat brood.
donderdag: weer om 8.30 uur de trein en rond 15.30 uur weer thuis, wat studeren, boodschappen doen, dat soort dingen.
vrijdag: zelfde als dinsdag.

In het weekend doe ik nooit veel bijzonders, meestal zijn het net zulke dagen als dinsdag en vrijdag. Ik studeer wat, ik doe een keer boodschappen. Soms ga ik naar de bioscoop, naar mijn ouders, naar mijn schoonouders.
Als ik niet studeer, dan ben ik bezig met een of andere taal (voornamelijk Japans, maar dat heb ik nu echt al máánden niet meer gedaan, studie is genoeg werk ). Ik ben veel op internet te vinden (vooral in mijn SOG-uren ) en soms vind je me ook met een DS in m'n hand, of een afstandsbediening van de Wii of ik ben druk aan het Simsen op de pc.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 13:16
Missy
Avatar van Missy
Missy is offline
Citaat:
Ik probeerde iets te schrijven maar kwam tot de conclusie dat mijn leven niet interessant genoeg is om een fatsoenlijk bericht achter te laten.

.
Ieder leven is interessant. Al zit het niet vol met activiteiten, kan het nog reuze interessant zijn. Wat het werk bijvoorbeld inhoud om bij een tapijtwinkel te werken en je studie. Daar ben ik wel benieuwd naar.

Mijn dagelijks leven is verschillend.
Ik ga naar school, de middelbare school. Dat heb ik eigenlijk wel gezien en heb zin om te gaan studeren. Iets te doen wat ik écht leuk vind. Nu ben ik vooral bezig met mijn eindexamen. Leren, op school dingen afronden, oefenexamens maken. Daarvoor was het vooral lange dagen school, huiswerk maken en werken.

Ik heb twee baantjes. Eentje bij de Hema, waar ik op donderdagavond werk en op een zaterdag. Ik werk ook in de horeca. Erg gezellig en het verdient lekker.
Ik hoop binnenkort ook aan mijn autorijbewijs te kunnen beginnen. Meer vrijheid, hoop ik. Verder maak ik graag muziek in mijn vrije tijd. Ik speel half piano. Het lukt, maar noten lezen kan ik niet. Af en toe val ik in/treed ik op met de band van een vriend. Erg gezellig. Voor de rest doe ik alles wat los en vast zit. Ik sport graag. Squashen is mijn nieuwe ontdekking. Hardlopen vind ik ook leuk om dagelijks te doen.

Ohjah, ik zit ook op stijldansen. Erg leuk. Fanatieke partner.
__________________
Piekeren is de verkeerde kant op fantaseren.

Laatst gewijzigd op 22-04-2008 om 15:57.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 15:20
***ailá***
Avatar van ***ailá***
***ailá*** is offline
Citaat:
Ohjah, ik zit ook op stijldansen. Erg leuk. Fanatieke partner.
stijldansen is echt gaaf Er is ook jaarlijks een studententoernooi --> universiteiten en volgens mij ook wel hogescholen doen daaraan mee (www.ntds.nl) ik heb daaraan meegedaan en februari en dat is echt gaaf. Ook is in mei het Europese toernooi in Duitsland, waaraan ook buitenlandse universiteiten meedoen. Misschien iets voor jou volgend jaar?
__________________
http://weerwolfspel.123forum.nl
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 15:44
Verwijderd
Normaal gesproken werk ik maandag, dinsdag, donderdag en 1 dag in het weekend.
Als ik werk ga ik of om 8.04 in de trein en ben ik er om 9.15, begin ik om 9.45, of ik ga om 9.30 in de trein en ben ik er 11.00 en dan begin ik om 11.30 met werken . Dan ga ik naar huis. In het weekend geldt hetzelfde, maar dan met andere tijden. Als ik klaar ben met werken duurt het nog twee uur voor ik thuis ben. Als ik dan thuis ben ga ik vaak computeren of opruimen, daarna eten koken en 's avonds doe ik niet zoveel meer, beetje tv kijken ofzo, behalve op maandagavond want dan heb ik koor.
Woensdag en vrijdag zijn mijn vrije dagen, woensdag sport ik vaak en doe ik verder niets, alleen een beetje huishoudelijke klusjes als boodschappen en de was. 's Avonds heb ik dan weer koor (een andere).
Vrijdags heb ik zangles en deed ik vroeger vrijwilligerswerk, nu is mijn vrijdag bijna hetzelfde als de woensdag. Vaak ga ik na mijn zangles nog even de stad in.
Zaterdag, als ik vrij ben dus, slaap ik een beetje uit en ga ik een rondje door de stad. Verder doe ik niet zoveel.
Zondag als ik vrij ben, drinken mijn vriend en ik 's ochtends koffie bij mijn schoonouders, gaan we daarna allemaal zelf wat dingen doen, vaak wel bij mijn schoonouders, we doen ook vaak spelletjes etc, en 's avonds eten we daar.
Vroeger speelde ik vaak piano, maar nu mijn vader de piano heeft opgeeist doe ik dat nooit meer, daar baal ik van, want ik zou graag piano willen spelen.

Mijn leven suckt, ik zoek een hobby.
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 15:48
Verwijderd
Citaat:
Ik probeerde iets te schrijven maar kwam tot de conclusie dat mijn leven niet interessant genoeg is om een fatsoenlijk bericht achter te laten.

.
+1. En eigenlijk schaam ik me een beetje dat ik in vergelijking met anderen zo weinig lijk uit te vreten .
Met citaat reageren
Oud 22-04-2008, 22:13
Martiño
Avatar van Martiño
Martiño is offline
Citaat:
Maandagen ziijn fijn, ik slaap uren uit en spreek vaak (relatief) met dp af
Ohja?
__________________
you're not my demographic
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Seksualiteit Hoe beïnvloedt porno jouw kijk op echte vrouwen?
Vowel
25 12-03-2012 10:34
Huiswerkvragen: Cultuur, Maatschappij & Economie Enquête Mode
KiNkY-lAy-D
21 25-03-2010 12:32
Levensbeschouwing & Filosofie Big Bang
~> Eilidh <~
49 02-06-2007 17:17
Levensbeschouwing & Filosofie god in mijn leven!
serieus bezig
340 26-04-2006 20:16
Psychologie Routine's en het moeten doen van dingen.
4774
15 12-09-2005 16:49
Lifestyle Wat is voor jou belangrijk in het dagelijks leven?
Luna
54 31-12-2004 00:46


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:33.