![]() |
|
Ik heb de laatste paar nachten ook last van slaaploosheid. Dit waarschijnlijk door de warmte. Nu houd ik mijn gordijnen zoveel mogelijk dicht met de zon en het raam zoveel mogelijk open, alleen helpt dit de laatste nachten niet echt meer. Ik merk ook dat ik overdag vermoeider ben dan anders.
Niet piekeren voordat ik ga slapen is wel iets wat zou werken. Ik merk dat ik vaak nog lang lig te malen over dingen en dan duurt het nog langer voordat ik in slaap val. |
![]() |
|
ventilatortje misschien een idee? Zorgt voor verkoeling. En overdag meer bewegen. Als je last hebt van de hitte is misschien zwemmen een optie? Een boek lezen voor het slapen gaan raad ik je af. Je zet er je hersenen mee aan het werk en blijft er wakker door, net als tv kijken en dergelijke.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lichaam & Gezondheid |
niet kunnen slapen Parrhasis | 9 | 12-12-2004 12:33 | |
Lichaam & Gezondheid |
niet kunnen slapen - wel de hele nacht met gesloten ogen op bed liggen -> uitgerust? Ver Weg | 13 | 07-01-2004 16:06 | |
Psychologie |
's nacht niet kunnen slapen ~~dolce~~ | 32 | 14-08-2003 19:52 | |
Liefde & Relatie |
Niet kunnen slapen samen... Wolfje | 7 | 18-05-2003 20:26 | |
Lichaam & Gezondheid |
niet kunnen slapen, moe punkyfish | 11 | 27-05-2002 08:23 | |
Lichaam & Gezondheid |
Niet kunnen slapen... Kippetje | 21 | 02-03-2002 16:47 |